HCH – první vítězství v letošní extralize

V sobotu dopoledne dne 24.9.2016 se muži “A” utkali ve svém třetím zápase sezóny s družstvem Presidenta. První půle po opatrném začátku přinesla pouze šanci soupeře po hrubé individuální chybě jednoho z našich záložníků, nicméně od této doby kluci z Hostivaře předváděli poměrně dobrý hokej, kdy kontrolovali zcela hru. Bohužel, cca ve 25  minutě došlo k nezaviněnému zranění kapitána Tomáše Pauera, který musel z utkání odstoupit. Tato skutečnost pak měl do konce poločasu neblahý vliv na koncentraci mužstva a herní projev v této části nebyl dobrý. Do druhé půle družstvo HCH nastoupilo mnohem více soustředěné a drobné změny v personálních obsazení postů přinesly kýžený  cíl a tím bylo vsítění dalších gólů do branky soupeře. Bohužel, mužstvo HCH se zatím nedokáže koncentrovat po celé utkání, takže od vstřelení třetího gólu hra nebyla dobré úrovně, přesto pak přidalo ještě jeden gól z mnoha šancí, co si kluci vytvořili.

Mužstvo neobdrželo branku, což je dobrým odrazovým můstkem do budoucna, neboť právě s obranou jsme měli v posledních zápasech problémy.  Bohužel se opět projevila nedisciplinovanost, kdy jsme opět hráli v oslabení 11 minut druhý poločas .

Další extraligový zápas HCH odehraje dne 28.9.2016 na hřišti Pragy od 11:00 hod. na něž jste srdečně zváni.

HCH – President 4:0 (1:0) Góly: 2 x Průcha, 1 x Vymyslický, 1 x Houška