Soupiska 2014-2015

Ženy:  Lucie Andrášková(G), Nikola Lešánková (G), Pavlína Trčková, Katka Kapciugová, Denisa Neplechová, Šárka Gliniarczyková, Marika Šavrdová, Martina Patová, Veronika Kasnerová, Alžběta Milerová, Jana Neplechová, Monika Košťálová, Denisa Preissová, Kamila Staňková, Adéla Jelenová, Iveta Ivanovová, Tetjana Pross, Lucie Šaňková, Anička Jordánová, Kateřina Bubelová, Michaela Krausová (G)
Trenér: Lenka Brtvová Asistent trenéra: Libor Hlaváč Vedoucí družstva: Tonda Kemr
Umístění: Po podzimní části: 4. z 5ti.

Muži:  Tomáš Pauer, Honza Pauer (na podzim nehrající), Aleš Bosák, Lukáš Svoboda, Tomáš Fiala, Petr Klouzal, Michal Dudák, Saša Tikhonov, Tomáš Hynek, Tomáš Holub, Vašek Průcha, Petr Feřt (dlouhodobě zraněný), Matyáš Mařík, Jakub Landa, Jirka Mašek (na podzim nehrající), Honza Růžek, Tonda Houška, Jakub Šmejkal, David Beníšek – hostuje ze Kbel, Lukáš Beníšek – hostuje ze Kbel
Trenér: Tomáš Pauer Asistent trenéra: Petr Holub
Umístění: Po podzimní části: 6. z 9ti.

Muži HC Hostivař 20.9.2014

Muži HC Hostivař 20.9.2014

Dorostenky: Lucie Ledvinová, Veronika Kasnerová, Dominika Kasnerová, Michaela Krausová(G), Iveta Ivanovová, Anča Jordánová, Lucie Šanková, Táňa Prosová, Adéla Jelenová, Eliška Hlaváčková, Kamila Staňková, Tereza Holubcová, Zuzana Halamová
Trenéři: Libor Hlaváč, Lucka Andrášková Asistent trenéra: Václav Průcha
Umístění: Po podzimní části: 1. z 5ti.

Dorostenci – pouze v hale: Jirka Mašek, Honza Růžek, Jakub Čergeť, Dominik Malý, Tonda Houška, Jakub Šmejkal
Doplňující starší žáci: Jiří Pavlis, Martin Bezděkovský, Václav Uhlíř, Daniel Pergl
Trenér: Tomáš Holub Asistent trenéra: Michal Dudák

Starší žákyně: Šanková Lucie (kapitánka), Jordánová Anna, Bezegová Michaela, Halamová Zuzana, Kasnerová Dominika, Holubcová Tereza, Houšková Tereza, Susová Daniela, Medynská Erika, Dušková Magdalena, Halamová Monika, Balažová Sofie, Savičová Lucie, Novotná Kristýna, Frídlová Anna
Trenér: Eva Halamová Asistent trenéra: Hana Halamová
Umístění: Po podzimní části: 4. z 5ti.

Starší žáci: Jiří Pavlis, Martin Bezděkovský, Václav Uhlíř, Daniel Pergl
Doplňující mladší žáci: Jan Fedoš, Ondra Chabr, Jakub Chabr, Lukáš Chudomel, Tomáš Hájek, Martin Sýkora, Čeněk Trávníček, David Lachout, Filip Procházka
Trenéři: Michal Dudák Asistent trenéra: Petr Ptáček
Umístění: Po podzimní části: 8. z 8mi.

Mladší žákyně:
Trenérky: Radka Kemrová, Šárka Gliniarczyková
Umístění: Po podzimní části: 2. ze 7mi.

Mladší žáci: Jan Fedoš, Ondra Chabr, Jakub Chabr, Lukáš Chudomel, Tomáš Hájek, Martin Sýkora, Čeněk Trávníček, David Lachout, Filip Procházka
Trenéři: Michal Dudák, Petr Ptáček
Umístění: Po podzimní části: 2. ze 6ti.

Mladší žáci podzim 2014

Mladší žáci podzim 2014

Přípravka kluci: David Smiatek, Jakub Skořepa, Jan Šamšula, Matyáš Průša, Josef Daneš, Daniel Cordón, Kryštof Vilímek, Matěj Fedoš, Patrik Kosiec, Matěj Bezpalec, Adam Kunc, Tadeáš Devera, Samuel Mareš, David Puk, Ondřej Hemerka, František Ebr
Trenéři: Jiří Tomášek, Petr Ptáček

 

Rozlosování dospělí až žactvo – jaro 2015
Rozpis venkovních soutěží dospělí až žactvo 2014 – 2015

Napsat komentář