Ženy: Nikola Lešánková (G), Pavlína Trčková, Katka Kapciugová, Denisa Neplechová, Šárka Gliniarczyková, Martina Patová, Veronika Kasnerová, Alžběta Milerová, Jana Neplechová, Monika Košťálová, Eva Staňková, Květa Kučerová, Adéla Jelenová, Iveta Ivanovová, Tetyana Pross, Lucie Šaňková, Anna Jordánová, Michaela Krausová (G), Zuzana Halamová, Anna Grieblová
Trenér: Lenka Brtvová, Asistent trenéra: Libor Hlaváč, Vedoucí družstva: Ivan Kopecký
Umístění: venku 4. z 10. , v hale: 3. z 5
Muži: Tomáš Pauer, Václav Uhlíř, Honza Pauer, Aleš Bosák, Lukáš Svoboda, Filip Vymyslický, Tomáš Fiala, Petr Klouzal, Michal Dudák, Saša Tikhonov, Tomáš Hynek, Tomáš Holub (dlouhodobě zraněný), Vašek Průcha, Jakub Landa, Tonda Houška, Jakub Šmejkal, Václav Uhlíř, junior David Beníšek (hostuje ze Kbel), Lukáš Beníšek (hostuje ze Kbel), Jakub Jandík (hostuje ze Slavie), Petr Linhart (hostuje ze Slavie)
Trenér: Miroslav Ludvík, asistent trenéra: Tomáš Holub
Umístění: 8. z 10, umístění v hale v 1. lize: 2. z 6 – postup do extraligy
Dorostenky: Tetyana Pross (kapitánka), Dominika Kasnerová, Michaela Krausová (G), Anna Jordánová, Iveta Ivanovová, Adéla Jelenová, Lucie Šanková, Tereza Holubcová, Zuzana Halamová, Monika Halamová, Tereza Houšková, Kristýna Šafaříková (G), Tereza Linderová, Anna Grieblová, Adéla Kožíšková
Trenéři: Libor Hlaváč, Lucka Andrášková
Umístění: 1. ze 4, umístění v hale: 4. z 5
Dorostenci: Honza Růžek, Tonda Houška, Jakub Šmejkal, Jiří Pavlis, Václav Uhlíř
Doplňující starší žáci: Daniel Pergl, Norbert Křapa, Jan Fedoš, Ondra Chabr
Hostující ze Kbel: Adam Bábovský, Tomáš Kroupa, Martin Gracias
Trenér: Tomáš Holub, asistent trenéra: Michal Dudák
Umístění: 6. z 6, umístění v hale: 4. ze 7
Starší žákyně: Kasnerová Dominika (kapitánka), Holubcová Tereza, Susová Daniela, Houšková Tereza, Doplňující mladší žákyně a přípravka: Halamová Monika, Balážová Sofie, Frídlová Anna, Šmejkalová Kateřina, Šafaříková Kristýna, Kordulová Alžběta, Kordulová Anežka, Bártlová Tereza, Havránková Michaela
Trenérky: Hana Halamová a Eva Halamová
Umístění: 3. z 5, v hale: 3. z 5
Starší žáci – hostují do Kbel a hrají za dorostence: Daniel Pergl, Norbert Křapa, Jan Fedoš, Ondra Chabr, Jakub Chabr
Umístění: 7. ze 7, v hale: 10. z 10
Mladší žákyně: Halamová Monika, Balážová Sofie, Savičová Lucie, Frídlová Anna, Šmejkalová Kateřina, Šafaříková Kristýna, Kordulová Alžběta, Kordulová Anežka
Trenérky: Radka Kemrová, Šárka Gliniarczyková
Umístění: 5. ze 7, umístění v hale: 6. z 6
Mladší žáci: Tomáš Hájek, Martin Sýkora, Čeněk Trávníček, David Lachout, Filip Procházka, David Smiatek, Jakub Skořepa, Jan Šamšula
Doplňující z přípravky: Matyáš Průša, Josef Daneš, Samuel Mareš
Trenéři: Michal Dudák, Petr Ptáček
Umístění: 4. z 13, v hale: 3. z 8
Přípravka kluci: Matyáš Průša, Josef Daneš, Daniel Cordón, Kryštof Vilímek, Matěj Fedoš, Patrik Kosiec, Matěj Bezpalec, Adam Kunc, Tadeáš Devera, Samuel Mareš, David Puk, Ondřej Hemerka, František Ebr,
Trenéři: Jiří Tomášek, Petr Ptáček
Přípravka holky: Terka Zátopková (G), Simona Šašková, Kristýnka Vitíková, Ellen Marcsová, Viktorie Srourová, Markéta Mende
Trenér: Pavel Bártl, Iveta Ivanovová
Pár fotek z turnajů i se jmény zúčastněných hráčů přípravky najdete ve fotogalerii.