Ženy: Nikola Lešánková (G), Pavlína Trčková, Katka Kapciugová, Denisa Neplechová, Martina Patová, Veronika Kasnerová, Alžběta Milerová, Jana Neplechová, Monika Košťálová, Eva Staňková, Květa Kučerová, Adéla Jelenová, Iveta Ivanovová, Tetjana Pross, Lucie Šanková, Anička Jordánová, Michaela Krausová (G), Tereza Holubcová, Dominika Kasnerová, Zuzana Halamová, Anička Grieblová, Michaela Vostárková
Trenér: Lenka Brtvová, Asistent trenéra: Tomáš Pauer, Vedoucí družstva: Ivan Kopecký
Umístění: 4. , v hale: 3.
Muži: Tomáš Pauer, Václav Uhlíř st., Honza Pauer, Aleš Bosák, Lukáš Svoboda, Filip Vymyslický, Tomáš Fiala, Petr Klouzal, Michal Dudák, Tomáš Hynek, Tomáš Holub (dlouhodobě zraněný), Vašek Průcha, Jakub Landa, Tonda Houška, Jakub Šmejkal, Václav Uhlíř junior (G), David Beníšek – hostuje ze Kbel, Lukáš Beníšek – hostuje ze Kbel, Jakub Jandík – podzim hostoval ze Slavie, František Rozhon – hostuje ze Slavie, Otto Kos – na podzim hostoval ze Slavie
Trenér: Miroslav Ludvík, asistent trenéra: Tomáš Holub, Tomáš Pauer
Umístění: 6., umístění v extralize haly 6. (poslední)
Dorostenky: Michaela Krausová (G), Lucie Šanková, Anča Jordánová, Zuzana Halamová, Daniela Susová, Tereza Holubcová, Dominika Kasnerová
Doplňují: Tereza Houšková, Sofie Balážová, Kristýna Šafaříková (G), Monika Halamová
Hostující: Petra Bártová (Kbely), Aneta Šindelářová (Kbely) , Tereza Pazlarová (Kbely)
Trenéři: Libor Hlaváč, Lucie Andrášková
Umístění: 2. , umístění v hale: 3.
Dorostenci: Tonda Houška, Jakub Šmejkal, Jiří Pavlis, Václav Uhlíř, Daniel Pergl
Hostovali do Presidenta
Starší žákyně: Tereza Houšková, Sofie Balážová, Kristýna Šafaříková (G), Monika Halamová
Doplňující mladší žákyně: Kateřina Šmejkalová, Anna Frídlová, Alžběta Kordulová, Anežka Kordulová, Marina Emma Van Veen, Tereza Bártlová, Michaela Havránková, Tereza Zátopková
Trenérky: Eva Halamová a Hana Halamová
Umístění: 2., v hale: 6.
(obrazek)
Starší žáci: Norbert Křapa, Jan Fedoš, Ondra Chabr, Jakub Chabr, Tomáš Hájek, Martin Sýkora, Čeněk Trávníček, David Lachout, Filip Procházka
Trenér: Michal Dudák podzim, Vašek Průcha a Honza Pauer Jaro
Asistent trenéra: Petr Ptáček
Umístění: 4., v hale: 5.
(obrazek)
Mladší žákyně: Tereza Zátopková (G), Kateřina Šmejkalová, Anna Frídlová, Alžběta Kordulová, Anežka Kordulová, Marina Emma Van Veen, Tereza Bártlová, Michaela Havránková
Trenérky: Radka Kemrová, Eva Halamová, Pavel Bártl
Umístění: 4., umístění v hale: ??
Mladší žáci: Matěj Fedoš, Matyáš Průša, Josef Daneš, Samuel Mareš, David Smiatek, Jakub Skořepa, Karel Neštický, Matěj Bezpalec Kryštof Vilímek, Patrik Kosiec
Trenéři: Petr Ptáček, Michal Dudák
Umístění: 8. z 16, v hale: 8. (poslední)
(obrazek)
Přípravka kluci: Tadeáš Devera, Vojtěch Papírek, Samuel Mareš, David Puk, Vojtěch Jeřáb, František Ebr, Adam Šteiner, Tadeáš Mladý
Trenéři: Jiří Tomášek, Miroslav Neštický
Přípravka holky:
Trenérky: Pavla Trčková, Denisa Neplechová
(obrazek)