Mezinárodní turnaj mládeže

MEZINÁRODNÍ TURNAJ MLÁDEŽE – 22.4.2017

V sobotu 22.4.2017 – se na hřišti HC Hostivař konal přátelský mezinárodní turnaj dívek.

• TSV FALKENSEE starší žákyně

Turnaj mezi jednotlivými družstvy probíhal i přes chladné počasí. Zajímavé hokejové akce provázely celé odpoledne. Padalo hodně gólů na všech stranách. Vítězem celého turnaje byli všichni, protože cílem turnaje bylo získání nových turnajových zkušeností a navázání mezinárodního přátelství na hřišti, ale i mimo něj.

V rámci celodenního programu byl připraven společenský večer pro mladé účastnice turnaje v neobvyklé hře PUKEC. Cílem bylo navázání bližší komunikace a přátelství jednotlivců i mimo hokejové pole. Turnaj ve společenské hře zorganizovali a moderovali v anglickém jazyce profesionální moderátoři a hráči hry – www.pukec.cz – paní Ing. Lenka Furchová a  Jan Trojánek, kteří zároveň zapůjčili několik desek s touto hrou. Účastnice byly rozlosovány náhodně do 6ti družstev, které se utkaly mezi sebou. V jednotlivých smíšených družstvech byly účastnice z Německa i Čech a zároveň se mezi tímto nenásilným způsobe mezi sebou promísily i věkové kategorie. Vítězné družstvo obdrželo medaile a každý účastník obdržel vlastní upomínkový diplom.