HC PRAGA 1946 – HCH 1:5 (přípravný zápas)

V rámci přípravy na nadcházející sezónu odehrálo mužstvo HCH mužů dne 25.8.2017 přípravné utkání s družstvem HC Praga 1946 na Zeleném Pruhu. Toto přípravné utkání bylo rozděleno do 3 částí po 20 minutách. V utkání nám šlo především, aby si hráči opětovně zvykly na herní tempo. Zvláštní úkoly v tomto zápase nebyly. Soustředili jsme se na jednoduchost přechodu do útočné čtvrtiny, razanci nahrávek. Šlo o klasické přípravné utkání bez důrazu na konečný výsledek. V zápase si kluci vytvořili několik velmi dobrých šancí.  S je však nutné zlepšit je produkce trestných rohů. Pouze dva trestné rohy za zápas je velmi málo a na tom bychom měli také pracovat na podzim. Aniž nebyl kladem důraz na výsledek utkání, skončil zápas 1:5  v náš prospěch. Utkání velmi dobře odřídili rozhodčí Helena Babická a Tomáš Holek.

HC Praga 1946 – HCH 1:5

Góly: Průcha vl. – Vymyslický 3 x, Landa 1 x , Uhlíř ml.1 x