Ženy jarní sezonu začali výhrou

Na našem domácím hřišti se odehrál zápas plný napětí a emocí, který nakonec skončil vítězstvím našeho týmu nad TJ Plzeň-Litice s těsným výsledkem 4:3. Tento zápas nabídl divákům opravdu kuriózní průběh a dramatické momenty až do posledních okamžiků.

První dvě čtvrtiny utkání probíhaly bez brankových oslav, až do 42. minuty, kdy se hra konečně rozproudila. Adéla Brabcová dvakrát zaskočila obranu soupeře a o pět minut později se k ní přidala Amálie Lásková, posunující skóre ve prospěch Hostivaře. Když v padesáté páté minutě přidala další branku Lenka Brtvová, zdálo se, že tým Hostivaře má již v kapse vítězství se čtyřbrankovým náskokem.

Nicméně, hra měla ještě jedno překvapení připraveno. Během pouhých tří minut se podařilo Lucii Dolívkové dvakrát snížit náskok soupeře. A těsně před závěrečným hvizdem se prosadila i Klára Průchová, čímž poslala do srdcí fanoušků obou týmů zvlněnou vlnu napětí.

Avšak, i přes tento bouřlivý závěr se soupeřky nedokázaly dostat na vyrovnanou úroveň a musely se spokojit s těsnou porážkou.

Děkujeme všem fanouškům za podporu a panu Březinovi za fotky.

Krásné fotky od pana Březiny naleznete zde.