Turnaje

HC Hostivař a turnaje…

Hostivařské modelky na prvním místě v Mrkev Cup 2017

17342578_10211505064494568_5497634958618098728_nTento víkend proběhl další hostivařský turnaj zvaný podle zakladatelky Lenky Brtvové – MRKEV CUP.

Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmu z něhož byly dva z Rakouska (NAVAX AHTC, HC Wr.NEUDORF) a dále z české extraligy konkrétně HC 1972 Rakovník, HC Praga, HC Slavia Hradec Králové, Bohemians, HC Mnichovice a domácí HC Hostivař.

V ranních sobotních hodinách, kdy sluníčko nabíralo na intenzitě se odehrál první zápas ve skupině, kde nastoupila domácí HC Hostivař proti HC Praga. Vítězství padlo na stranu domácích a za podpory věrných fanoušků jsme si nesly první body ve skupině.

Další týmy bojovaly a rvaly se o cenné body ve skupině s tím, umístit se co nejlépe a také vyzkoušet a připravit se na následující venkovní část, která již klepe na dveře.

Slunná neděle pro domácí Hostivař přinesla opět v ranních hodinách další a to nejcennější vítězství, které zajistilo zaslouženou účast ve finále. První zasloužené finále po pěti letech, na které jsme se všechny těšily až si ho zahrajeme.

Ostatní týmy ještě naposledy ukázaly co v nich dřímá a kde naopak mají slabiny a popraly se o co nejlepší umístění.

V 16.00 hod. nastoupil hostivařský tým proti HC Rakovník a finále mohlo začít. Únava i posun na letní čas byl znát na obou stranách, ale již tento rok jsme si nenechaly vítězný pohár ujít. Po vítězství 1:0 a za podpory našich věrných fanoušků jsme pohár drželi v rukách a již nyní zdobí naší šatnu, kde má své věrné místo.

logo-mc15Na závěr děkujeme všem zúčastněným týmům a jejich nasazení, našemu hlavnímu sponzoru OVB Evě Staňkové, městské části Praha 15 za finanční pomoc a v neposlední řadě fanouškům. Turnaj se povedl od A do Z a věříme, že již si tento turnaj vybudoval nějakou tradici a všichni se zase, přesně za rok, uvidíme.

3.Nejlepší střelkyně – HC 1972 Rakovník Hanzlová Klára

(pozn.redakce – Lenka Brtvová: trenérka a hráčka HC Hostivař)

17426093_764277563732669_2608234473125189300_n

Monika Košťálová   19:33 28. 03. 2017

Velké díky a gratulace klukům z U11 za první místo.

16997830_10209012641009740_584032317262330674_nO víkendu se na závěrečném turnaji předvedli také kluci z U11, kteří dokázali vybojovat krásné a nejsladší první místo. Velké díky patří všem zúčastněným, jak klukům za výkon, tak rodičům za skvělou atmosféru. A přejeme mnoho úspěchů i v další sezoně.

Monika Košťálová   19:12 26. 02. 2017

Vítězové bez prohry? To jsou naše U7 a U9!

16996184_10209017094201067_4825295948957330868_nVelice úspěšný víkend za sebou mají naše družstva U7 a U9. Pod vedením Domči Kasnerové se stali U7 absolutními vítězi a v závěrečném turnaji se dokázali umístit na prvním místě. Výsledky jsou velice povedené. Ze šesti zápasu šest výher a v každém zápase padly nejméně 4 góly. Děkujeme hlavně rodičům za podporu dětí. Děkujeme Domče Kasnerové, Ivetě Ivanovové a Evě Halamové za super výsledky a vedení týmu. Doufáme, že jste si všichni turnaj pořádně užili a s halovou sezonou se rozloučili v dobré náladě. My rozhodně ano 🙂

V neděli také proběhl turnaj U9, kde jsme byli opět vítězi bez prohry a obsadili tak skvělé 1.místo

16806958_10209012642049766_94446931116372835_n

Krásné 6. místo získaly malé modelky U11 na sobotním a posledním halovém turnaji této sezóny. Z celkového počtu dvanácti družstev (nutno podotknout, že družstva byla převážně klučičí) se nakonec díky své bojovnosti umístily modelky na již zmíněném šestém místě, za které jim všichni ještě jednou moc gratulujeme. Holky na sebe mohou být právem hrdé a držme všichni palce, aby pro ně byl příští rok třeba o několik příček úspěšnější.

Monika Košťálová   18:37 26. 02. 2017

Velká cena Prahy U11

VelkaCenaPrahyU11_06 V sobotu 20.10. se uskutečnil turnaj pro mladé pražské hokejisty a hokejistky Velká cena Prahy, kategorie U11. Počasí nám přálo. Herně to byl pěkný turnaj, nejhezčí zápas byl ten poslední kluků, který si pochvaloval i jejich trenér Miroslav Neštický, byl ze hry svých svěřenců nadšený. Také celkový výsledek za to hovoří. Ve své kategorii to bylo 1. místo 👍.

U našich dívek občas docházelo k chybám, ale bojovnost dívkám nechyběla a tak si z dnešního turnaje odnáší krásné 2. místo v dívčí skupině 👍 trenérské duo Iveta Ivanovová a Denisa Neplechová jsou s výsledkem spokojené. Dívkám i chlapcům k jejich dnešním výkonům gratuluju. Další poděkování patří všem rodičům za jejich donesené občerstvení a pomoc na turnaji, děkuji také rozhodčím – dvojčatům Ondrovi a Jakubovi Chabrovým a Sofii Balážové. A poslední díky patří Mirku Smolíkovi za myšlenku uspořádání. Těším se na vás na dalším turnaji KEKE