Muži A – roztrpčená prohra na Pragovce

Co říci k zápasu s Pragou (28.9.2016), nic jen marnost a roztrpčenost. Zatímco s prvním poločasem je nutné vyslovit spojenost, tak s druhým rozhodně ne, a to ne díky výkonu soupeře, ale naprosté nezkušenosti kluků z Hostivaře. Praga usilovně bránila po celý zápas. Prakticky ze dvou “šancí” dala dva góly a bohužel nám v útočné třetině chybí rozhodnost, přímočarost a touha vstřelit gól. Dále jsme ve druhém poločase nebyly splněny přestávkové pokyny, kdy hra se měla zjednodušit, neb když soupeř stojí v 11 lidech od třetiny, pak zrychlit a jednoduše centrovat (nahazovat na branku je při tomto přehuštěném prostoru a technickém vybavení našich borců, jediná možnost, což se vůbec nestalo. Doufejme, že si z toho kluci vezmou poučení.

Praga – HCH 2:1 (1:1) Gól: Bosák

Sestava:

1) Fiala/G, 2) Hynek, 3)Pauer T./C, 4) Pauer J., 5) Klouzal, 6) Jandík, 7) Šmejkal, 8)Houška, 9)Průcha, 10) Landa, 11)Bosák, 12) Uhlíř st., 13) Beníšek D., 14) Svoboda, 15) Vymyslický, 16) Rozhon

Příští zápas se uskutečně již tuto sobotu 1.10.2016 na HCH od 10:00, kdy soupeřem tentokrát budou HC Mnichov(ice).