Muži HCH – první jarní přípravný zápas

Ve čtvrtek večer (16.3.) odehráli muži své první přípravné utkání na novou sezónu s nejtěžším soupeřem v našich končinách – mužstvem Sk Slavia Praha. Utkání se uskutečnilo na hřišti soupeře, kde jsme hráli 4 x 17:30 minut. Zápas nám připomněl dvě naše největší slabiny a tím je v defenzivě orientace na balon a stínování soupeře v naší obranné třetině a dále v ofenzivě bohužel hrajeme stále složitě (aniž na to máme individuální schopnosti). Tyto dvě bolístky musíme odstraňovat. Na druhou stranu jsem však rád z fyzické připravenosti mužstva a některých individuálních výkonů hostivařských hráčů. Dále jsem zkoušeli nový jednoduchý systém defenzivy, jenž si kluci osahávají a do prvního utkání by vše mělo sedět.

SKS-HCH 9:3 (3:0, 1:0, 1:0, 4:3)

Sestava:

Fiala/G, Uhlíř/G, Hynek, Svoboda, Klouzal, Šmejkal, Pauer T./C, Pauer J., Beníšek L., Průcha, Bosák, Vymyslický, Houška

Omluveni:

Rozhon, Holub, Beníšek L. zranění (zápasu zúčastnili na lavičce), Landa (hory), Jandík (hory), Pavlis (zranění)