Radka Kemrová, trenérka roku 2016

Radka Kemrová, trenérka roku 2016img_6715male

Komise rovných příležitostí ČOV ocenila trenérky a cvičitelky za rok 2016. Za dobrovolnou celoživotní činnost trenérky byla oceněna Radka Kemrová, trenérka HC Hostivař.

Nominace proběhla na konci roku 2016, kam ji přihlásil Tomáš Babický. Radku Český olympijský výbor zvolil za její celoživotní přínos pro pozemní hokej. Na akci se setkala s Olgou Šípkovou, která byla oceněna za mimořádný přínos ve sportu žen.

Tomáš Babický o Radce:
Radku jsem nominoval, protože mám tu čest s ní spolupracovat na škole Kozinova, kde vede školní kroužek a sportovní třídu pozemního hokeje pod hlavičkou HC Hostivař.
Co na ní obdivuji je její obrovská trpělivost a oddanost v trénování těch nejmenších začínajících hráčů pozemního hokeje. Práce s dětmi je úžasná, ale obrovsky vyčerpávající, ale Radka za ta dlouhá léta trénování vypadá na svůj věk obdivuhodně. Je vidět, že práce s mládeží na ní působí pozitivně.
Vážím si toho, že pro ČSPH vedla dlouhá léta Herní kemp mládeže ze všech koutu České republiky a jsem pyšný, že jsme na její práci na tomto kempu mohl navázat.

Radka Kemrová trénuje už 37 let a nikdy neodešla ze svého domácího klubu HC Hostivař. Mimo klub trénovala reprezentační družstva mezi 10 a 15 lety, za své působení na střídačce pod jejíma rukama prošlo nespočet hráčů a talentů. V jedné sezóně vedla i tři družstva najednou (mladší žákyně, starší žákyně a dorostenky). Více než 10let jako předsedkyně komise mládeže pořádala celorepublikové a mezinárodní kempy. V současné době se věnuje pouze oddílu a to mládeži. Vede sportovní třídu na ZŠ Hostivař a družstvo mladších žákyň HC Hostivař. Mezi její největší úspěchy patří pravidelné medailové umístění tymů od roku 2001 až do roku 2016.

Radce gratulujeme a děkujeme za přínos pozemnímu hokeji. Jen tak dál.

img_6701male

img_6723male

 

Příspěvek převzat od ČSPH

Napsat komentář