President-HCH (muži), 0:7 aneb euforie v závěru zápasu (videa – pouze část)

V sobotu 22.4.2017 odehrálo mužstvo HCH svůj další zápas v extraligovém itineráři. Kluci chtěli navázat na dva předešlé vítězné zápasy, proto se přistoupilo k zápasu plně zodpovědně. S ohledem na brzký začátek zápasu (9:00) se tak uskutečnil v pátek před zápasem lehký trénink s před zápasovou přípravou, včetně videa.  Průběh zápasu byl ze strany HCH koncentrovaný, přičemž však v první půli nám chybělo více kreativity, pohybu a odvahy v ofenzivní části hry. Naopak dobrá již bylo obsazování prostorů ve střeleckém kruhu (“hot zóně”), nicméně vše bylo příliš statické. V druhém poločase po druhém gólu přišlo vnitřní uklidnění Hostivaře, kluci  přidali v pohybu v útočné třetině  a začali se prosazovat i gólově. Od 15 minuty druhé půle pak začala hrát svojí úlohu fyzická připravenost kluků z Hostivaře a závěr zápasu je zastihl v euforii.  Doufejme, že v dalších zápasech na tyto vítězné zápasy naváží.

Nutné je však nyní zapracovat na standardních situacích (rozehrávkách před soupeřovým kruhem), kterých bylo v zápase velmi mnoho a musí se řešit lépe, tak abychom z nich vytěžili, co nejvíce.

Velkým pozitivem z tohoto zápasu je skutečnost, že se gól vsítili všichni naši útočníci. Negativum – “vyrábíme si” málo rohů.

Trpělivost, to je to, co zdobilo HCH po celý zápas.

Bohužel v průběhu zápasu selhala kamera, proto nejsou zaznamenány i další góly, škoda.

President – HCH 0:7 (0:1)

Góly: 3 x Vymyslický, 1 x Houška, 1 x Šmejkal, 1 x Rozhon, 1 x Pauer