Znovuzrození kroužku na ZŠ Hornoměcholupské

Znovuzrození kroužku na ZŠ Hornoměcholupské

Od září 2018 rozšířil klub HC Hostivař další kroužek, a to konkrétně ve škole ZŠ Hornoměcholupská, nejedná se ovšem o nové působení na této škole. Dlouhá léta tam působil dosavadní trenér přípravek a žijící trenérská legenda, pan Tomášek. Kroužek vedl neuvěřitelných 19 let, a to konkrétně od roku 1997. Dovolím si tvrdit, že společně s ZŠ Hostivař tvořila hlavní náborové složky klubu. Jen pro představu, dnešní podobu A týmu mužů tvoří hned 6 hráčů a to konkrétně: Tomáš Pauer, Lukáš Svoboda – na škole nestudoval, ale dojížděl na kroužek právě do školy ZŠ Hornoměcholupská, Jan Pauer, Tomáš Hynek, Tomáš Holub a František Rozhon. Je tedy patrné, že je naprosto zásadní, aby tato škola zůstala jednou z náborových pilířů pro klub HC Hostivař.

Ke dni 15.3.2019 je přihlášeno na kroužek pozemního hokeje 18 dětí. Věřme tedy, že alespoň některé děti to osloví natolik, aby poté přešly do samotného klubu. Napomoci by tomu mohla účast na akci zvané: mezinárodní turnaj kroužků organizované Českým svazem pozemního hokeje.

Základní škola Hornoměcholupská se za školní rok 2018/2019 zúčastnila již 2 těchto turnajů a přicházely pouze pozitivní reakce na tuto akci, jak ze strany rodičů, tak i samotných dětí. Fotky z obou turnajů si můžete prohlédnout na odkazu níže:

https://www.flickr.com/photos/145075997@N05/sets/72157679298521608

Po tréninku panuje spokojenost

Rozvíjení motorické části

Zš Hornoměcholupská na turnaji kroužků

 

Napsat komentář