Jarní brigáda mužů HCH a nedělní trénink 24.3.2019

Jarní brigáda mužů HCH a nedělní trénink 24.3.2019

Již po několikáté se muži HCH během posledních tří let sešli k zvelebení  stánku Na Groši. Tentokrát padlo rozhodnutí na neděli 24.3. 2019. Vskutku se pánové činili a zanechali za sebou docela slušnou práci. Jednak došlo k navrtání koleček na branky (Vašek Průcha).  Pozdě, ale přeci – jistě branky byly v němém úžasu.

Došlo také k natření střídaček. Již tomu bylo na čase. Hyňa a  David jsou se svojí prací spokojení.

Nejprve to bylo třeba očistit.  To vše za bedlivého dozoru Fandy Rozhona, který celou brigádu zorganizoval a naplánoval a za to mu patří dík.  Honza Pauer, Martin Sýkora a David Lachout při náročné práci.

Bylo také třeba obrousit mantinely z malého hřiště. Vše se nestihlo. Při práci Jakub Šmejkal a Honza Pauer. Kluci také děkují za půjčení  profesionálních nástrojů Jirkovi Novotnému.

Také  Vašek Uhlíř se podílel na broušení  mantinelů.

Došlo také na smontování branek na funky hockey (na fotu nejsou všechny).

Došlo k vyčištění 3/4 hřiště….a Filip Vymyslický a jeho  úsměv.

Aleš Bosák měl vskutku velkou radost. Na hřišti sníh nebyl, ale špína ano.

Byla natažena i zelená síť na zadní stranu směrem do pole. Proč? Ze čtvrtiny je již bohužel vidět neutěšený stav okolních pozemků od rozpadlých buněk po provizorní hřebčín s výběhy a hnojem. Jistě lepší by bylo zasadit například túje. Určitě je to provizorní řešení. Ale alespoň nějaké, něž věčně přešlapovat na místě. Kluci chtěli zlepšit prostředí a určitě k tomu došlo. Na snímku Tomáš Holub s koštětem – zametá:-).

Pak již byl zasloužený oběd z Pizzy Jižní město. Brigáda započala v 10:00 a končila v 16:00.

Kdo se jí zúčastnil: Uhlíř, Pauer T., Pauer J., Hynek, Klouzal, Průcha, J, Sýkora, Beníšek D., Rozhon, Fedoš,  Bosák, Vymyslický, Fedoš, Lachout, Fiala, Lůžek, Šmejkal.

Následně HCH započalo svůj pravidelní jarní kemp v 16:00 – únava po brigádě byla však patrná. V pozadí zelená síťovina. Chce to ještě vypnout, což bude v nejbližší době uděláno.

Na záběru zjevně vyčištěné hřiště při rozehřátí.

Pracovalo se na více frontách. Ze strany mužů to byla již několikátý velmi výrazný příspěvek k obnově, úpravě, renovaci areálu. Je však třeba pokračovat.

Branky po namontování koleček. Najednou to jde.

Tomáš Holub a koště v jedné ruce…..pracovní rukavice má, tak určitě pracoval.

Začíná mám tedy jaro. Ze zápasu s Ulmem sešlo. Bohužel jsme se to dozvěděli pozdě, tedy ani náhradní soupeř ze Saska či Vídně nebylo možné zajistit, ač se Tomáš Holub (mezinárodní manager) snažil, co mohl. Nakonec alespoň jsem rádi, že odehrajeme přípravné utkání s Rakovníkem tuto sobotu.

Děkuji všem hráčů, co se brigády zúčastnili a zvláště Fandovi Rozhonovi za její zorganizování. Dále kluci děkují Jirkovi Novotnému za zapůjčení nářadí. 

Program:

29.3.2019 – týmová večeře Pizza Jižní město

30.3.2019 – přípravný zápas Rakovník – HCH 9:30 (v Rakovníku)

1.4.2019 – trénink

3.4.2019 – trénink

6.4.2019 Litice A – HCH v 17:00

S pozdravem

Ludvík

Napsat komentář