Ženy zahájily jarní sezónu výhrou, brigádou a přátelákem !

 

Už název napovídá, že tým žen měl hned na začátek neobvykle naplněný víkend. V sobotu přesunutý zápas z podzimu se Slavií B, poté hned brigáda na hřišti a v neděli přátelský zápas s Bohemians, kdy se některé ženy spojily s týmem dorostenek.

Zápas se Slávií B aneb držíme se na 1. Místě v tabulce

Góly: 2× Bětka M., Terka H., Terka P.

Do zápasu jsme nastoupily s nejistotou, protože jsme nevěděli co od soupeřek čekat. Nejenom, že jsme s nimi na podzim nehrály, ale ještě k tomu tvoří tento tým většina bývalých hráček nároďáku, takže je lepší tyto soupeřky nepodceňovat. Bohužel jsme to hned na začátku udělaly a jedna ze soupeřek si vytvořila situaci jedna na golmanku, kterou proměnila, takže Slavia B vedla 1:0. Naštěstí jsme se vzpamatovaly a při rohu se míček odrazil od golmanky do vzduchu na Terku Holubcovou a ta to bekhendem pinkla do brány, čímž končí poločas 1:1. Celý druhý poločas byl spíše v naší režii a hra se odehrávala na obranné půlce soupeře. Měly jsme mnoho šancí a začaly jsme je i proměňovat. Prosadila se Bětka, která využila situace, kdy golmanka vykopla střelu od Staňky přímo na Bětku a ta dorážkou skórovala. Další gol Terky P. padnul po krásné nahrávce od Květy. Poslední gól opět střelec Bětka :), která dostala přihrávku od Ivet a rozhodla se zakončit pořádným bekhendem a to se jí taky povedlo!

Ze zápasu tedy odcházíme vítězně 4:1 a co je nejhezčí ?? Po tomto zápase jsme PRVNÍ V TABULCE!! TAKŽE TEĎ NÁS ČEKÁ OPRAVDU POŘÁDNÁ JÍZDA!!!

Brigáda na hřisti

Hned po zápase se tým žen rozhodl uskutečnit ve slunečném počasí brigádu na hřišti. Co se muselo udělat? Natřít mantinely z malého hřiště, natřít zabradlí u buněk a hlavně vyplenit dlaždice kolem hřiště. Ženy se toho úkolu zhostily opravdu skvěle a hlavně s chutí, takže jim práce rychle utíkala a dá se říci, že si z toho udělali takový lehký teambuilding a zase se trochu víc poznaly. A HLAVNĚ UDĚLALY I NĚCO PRO KLUB!!

Přátelák s Bohemians

Jako přípravu na jarní sezónu čekal dorostenky zápas proti ženám z Bohemians a některé ženy si tedy šly zahrát s nimi. I přes prohru 5:2 bylo na zápase vidět spoustu pozitiv a věcí, které se musí zlepšit. Takže přatelák splnil svůj účel.

Góly: 2× Míša V.

Napsat komentář