HCH muži – týmová večeře a příprava s Rakovníkem

HCH před jarem 29.3.21019

Zahájení jarní sezóny HCH 

Jak již je tradičně zvykem se HCH před nadcházející jarní částí sezóny sešlo (dne 29.3.2019) na týmové večeři k stanovení cílů, odhodlání a také k doladění technických záležitostí, jako jsou vyrovnání týmových příspěvků či pokut. Samozřejmě na programu bylo také rychlé zopakovaní taktické přípravy. Sraz se konal od 19:00 v Pizza Jižní město, kde se sešel téměř celý tým mužů HCH. Končilo se kolem 21:30 hodin, kdy následující den ráno v 7:15 byl již odjezd na přípravu do Rakovníka.

Rakovník – HCH 30.3.2019, 2:2 (0:1)

Rakovník – HCH 30.3.2019 2:2 (0:1)

Góly: Vymyslický, Lachout

Sestava:

Fiala/G, Hynek, Průcha, Klouzal, Pauer J., Chabr. J., Sýkora, Beníšek D., Pauer T./C, Rozhon, Fedoš, Bosák, Vymyslický, Landa, Lachout, Holub, Chabr O.

Omluveni:

Uhlíř, Houška, Šmejkal, Dudák,Beníšek L.

Po výpadku plánovaných zápasů se zahraničním soupeřem se v sobotu 30.3.2019 v Rakovníku střetlo mužstvo HCH s místním klubem s nímž máme dlouhodobě (v posledních 15 letech) nepříznivou bilanci. S předvedenou hrou jsem byl na začátek sezóny spokojen. Chceme navazovat na hru z předešlé podzimní části, tedy prezentovat se poměrně rychlým a jednoduchým přechodem až do útočné čtvrtiny se zakončením. Rozhodně prvky, které chci ve hře vidět se v Rakovníku ukázaly v dobrém světetle. Do Rakovníka také na generálku odjelo na 5 dorostenců (16 let), kteří všichni obstáli. 

Za obstarání a domluvu zápasu Rakovníka patří díky Tomášovi Holubovi.

Filip Vymyslický – gól

Tomáš Jahoda – Rakovník gól, 1:1

V sobotu 6.4.2019 odehrálo následně HCH v Liticích, proti favoritovi soutěže, velmi dobrý zápas, který HCH sice prohrálo 4:0, ale kluci odcházeli z hřiště se vztyčenou hlavou. Blíže k tomuto zápasu v dalším článku.

S pozdravem

Ludvík

Fanda Rozhon – teč

David Lachout – premiéra za A HCH a gól

Tomáš Fiala – zákrok

Tomáš Holub – teč

Tomáš Fiala – spolehlivost

Ondřej Chabr – teč

 

bylo pěkné sluneční počasí…

Napsat komentář