ŽENY A JEJICH DVOUKOLO ANEB 4 BODY SE POČÍTAJÍ

Hostivařské modelky čekalo tento víkend dvoukolo. První zápas odehrály ve slunečném počasí na Pragovce a pro další body si jely až do Hradce.

Zápas proti Pragovce

Do sobotního zápasu jsme šly se značnou nejistotou. Se soupeřkami jsme ještě tuto sezonu nehrály a navíc změnily i trenéra, takže pro nás bylo mnohem těžší odhadnout jejich hru a chování na hřišti. Také nás sužovala docela velká absence a na střídačce jsme měly pouze 2 hráčky na střídání a náhradní golmanku Kiki Šafaříkovou.

Ale teď k samotnému zápasu. Ze začátku zápasu byla naše hra dosti chaotická a ani jsme nebyly schopné si pořádně a přesně nahrát, až v průběhu hry se nám podařilo srovnat hru a zvyknout si na měkký povrch. Bohužel nám chybělo i prosazení v kruhu. To jsme zlepšily až v druhé polovině, kdy jsme si vytvořily spoustu rohů a celkově jsme útočily častěji a vytvářely si i pěkné akce. Z jedné takové akce nám vyšel i gol, když Terka P. dostala přihrávku, zavezla to na okraj kruhu a nahrála doprostřed na penaltu, tam už stála Staňky, která nahrála před sebe Míše a ta už to jen vstřelila do sítě nad brankářku.

Dál jsme na soupeřky tlačily a snažily se dát další gol. Bohužel se nám nepodařilo správně vyběhnout roh a to Pragovka potrestala pohotovou střelou přímo k tyčce. I když jsme dál na soupeřky vytvářely tlak, nedokázaly jsme proměnit šance a tím skončil zápas 1:1.

Gol : Míša Vostárková

Z Hradce s výhrou

Už v 10:30 jsme se vyběhávaly na hřišti v Hradci Králové a připravovaly jsme se na zápas.

Celý zápas se přesouval od brány k bráně a oba týmy si vytvářely akce. Musím ale říct, že my jsme měly přece jenom šance nadějnější a chybělo ke golu opravdu málo. Právě z těchto akcí nám vzešlo pár rohů a z jednoho takového rohu jsme daly gol. Jak? Tam zazářila naše nahrávačka Terka Holubec, která chytla odražený míček od brankařky a z otočky poslala zobáčkem míček těsně kolem pravé nohy golmanky. Dál, i přes nadějné akce na obou stranách, se žádná branka nevstřelila. My si tímto odvážíme z Hradce 3 body.

Gol: Terka Holubcová

Napsat komentář