Dobrý výkon v Liticích na body nestačil; POZVÁNKA NA ZÁPAS S BOHEMIANS

Filip po švé velké šanci

Odvážné, odpracované, nicméně na body to nestačilo;

V sobotu 6.4.2019 se odehrál první oficální jarní zápas základní skupiny. S favoritem soutěže HCH hrálo vyrovnaný zápas, přičemž však rozhodla vyšší hráčská kvalita na straně soupeře. Jednodušče řešeno, Litice své šance,díky své lepší technické vyspělosti, přetvořili na góly, což se HCH nedařilo. Nicméně, není všem dnům konec, je třeba pracovat a věřit ve své silné stránky. HCH v Liticích předvádělo velmi fyzicky náročný hokej a dokázalo si, že se dá hrát vyrovnaně v naší lize se všemi soupeři. Přednostmi HCH je organizovanost, fyzická připravenost a hlad po úspěchu. 

V Liticích se opět představili čtyři 16 hráči, kteří v těžkém zápase rozhodně nezklamali. Každý zápas mladíci nabírají zkušenosti, vše má čas. Co se však nedařilo v Liticích byl nedůraz v defenzivním, ale i v ofenzivním kruhu. Nebyla také přiliš dobrá práce útočníků v base line a hot zone. Dále nám na jaře chybí centry ze stran do přehuštěných prostorů kruhu s nedostatečnou blokací volných hráčů soupeře. V defenzivní činnosti v obranném kruhu však nemůže být spokojenost  orientací hráčů na balon a tudíž dochází k neobsazování hráčů soupeře. Avšak přes tyto výtky jsem, až na posledních 10 minut, byl s výkonem mužstva spokojen a kluci mohli být na svůj výkon dostečně hrdí. Je to tak dobrý odrazový můstek do jarních bojů. Což konečně hráči již mohou potvrdit tuto sobotu v zápase s Bohemians. 

tři body z toho nejsou

TJ LITICE PLZEŇ – HCH 4:0 (2:0)

Sestava:

Uhlíř/G, Pauer J., Hynek, Průcha, Klouzal, Chabr J., Beníšek D., Pauer T., Rozhon, Fedoš, Vymyslický, Landa, Chabr O., Bosák, Holub, Lachout

Omluveni:

Beníšek L., Šmejkal, Houška, Svoboda, Dudák, Fiala

S pozdravem 

Ludvík, Kopecký

IVAN VÁS ZVE!

rekonstruovaný areál

Litice gól 1

Litice gól 2

Litice gól 3

Roh 1 HCH

Roh HCH 5

Roh HCH 3

Roh Litice

Šance Bosák

Vašek při svém zákroku

Aleš při své brejkové akci

Z Thajska rovnou na zápas – jako divák – Cíba

Napsat komentář