ZÁPAS PROTI SLÁVII B ANEB Jak Pazli odmítla dát hatrick!

V sobotu (13.4.) jsme se střetly se Slávií B, ale tentokrát ne na domácím hřišti, ale u soupeře. Co pro nás nebylo úplně příznivé (když opomenu počasí) byla jedna hráčka na střídání (a brankář).

Zápas jsme,jako každý jiný, začaly řádnou poradou, kde jsme si zopakovaly postavení a objasnily jsme si dané situace, které se stávaly v předchozím zápase proti stejnému soupeři. PÍSK!! A ZAČÍNÁ ZÁPAS!!

Hned na začátku byla hra spíše v naší režii. To jsme také potvrdily hned ve 2.minutě rohem a následnou brankou z hokejky Míši Vostárkové. Dále se v první čtvrtině dařilo spíše nám. Presovaly jsme soupeřky, dobře je zavíraly, měly spoustu pěkných akcích a také jsme daly další gól. Tentokrát se při rohu prosadila Staňky, která svojí pohotovou tečí umístila balonek nad brankářku. Další čtvrtina pro nás tak dobrá nebyla. Přestaly jsme Slávistky tak dobře zavírat, nebyly jsme již tak důrazné v kruhu a hrála se spíš propalovaná. Tím končí první polovina 2:0 v náš prospěch.

Druhá polovina se z naší strany zase zlepšila a navázaly jsme na první čtvrtinu zápasu. Navíc nám do zápasu nastoupila poprvé i brankářka Kiki Šafaříková, které předvedla hned na poprvé skvělý výkon. Z naší hry a tlačení na soupeřky padly dva góly, které dala Terka P. Ta stála před brankářkou a vstřelila odražený míček do branky. Dvakrát po sobě. Po těchto dvou gólech jsme ale pustily Slávii do kruhu, kde se jim podařilo dát gól. Dál už se, i přes snahu obou týmu, skóre nijak nezměnilo a zápas končí 4:1.

Tímto zápasem jsme dokázaly, že umíme hrát i s jednou hráčkou na střídání a potvrzujeme výhrou naše zatím první místo v tabulce!

Góly: 2x Terka P. , Míša V. s Staňky.