Poděkování PETŘE BRABCOVÉ

Výbor HC Hostivař na své pravidelné schůzi  3.4.2019 navrhl Pražskému svazu pozemního hokeje Petru Brabcovou jako kandidáta na „Osobnost roku “ za pražský pozemní hokej. Petra byla jistě velmi kvalitní kandidátkou, která si toto ocenění za svojí činnost u mládežnických družstev v loňském roce opravdu zasloužila. Bohužel její kandidatura nebyla podpořena většinou pražských klubů a tak se  Výbor HC Hostivař rozhodl Petře poděkovat alespoň touto cestou.
Petro děkujeme za vynikající práci pro HC Hostivař. 

Petra Brabcová je dlouholetou trenérkou HC Hostivař, v posledních letech se zaměřuje především na práci s těmi nejmladšími adepty pozemního hokeje v kategoriích minibenjamínků a benjamínků. Podílí se významnou měrou na náboru těchto nejmladších dětí, postupně je nejen učí základním hokejovým dovednostem, ale buduje u nich i vztah ke sportu jako takovému a také k mateřskému klubu.

Dokáže odpovídajícím způsobem motivovat ke spolupráci i rodiče dětí, které hrají za náš klub. Dále vede školní kroužek, organizuje turnaje i další akce pro členy klubu, pořádá letní soustředění mladých hráčů a hráček HC Hostivař. Úzce spolupracuje s trenéry a trenérkami přípravek, kam její svěřenci postupně přecházejí a pravidelně dosahují dobrých sportovních výsledků.

Kromě úspěchů na domácích hřištích se také v loňském roce družstvo U-10 zúčastnilo a pod  jejím vedením vyhrálo velký mezinárodní turnaj Bee Happy Riva del Garda v Itálii.

Své činnosti v klubu věnuje podstatnou část svého volného času a bez její trenérské nebo organizační činnosti si fungování HC Hostivař nedokážeme představit.

Za výbor Ing. Miroslav Smolík – viceprezident HC Hostivař

Napsat komentář