PRAGA-HCH 1-3, poslední kolo základní části

V sobotu 27.4.2019 se odehrálo poslední dějství základní části extraligové skupiny B mužů. Ač rozhodně zápas nepatřil k nejpovedenějším mohlo si HCH poměrně v klidu po zápase připsat 3 body po vítěsztví 3:1 nad Pragou. V zápase o kterém v podstatě nic nešlo, vyjma sebevědomí a cti, se bohužel nevyhlo tzv. „profesorskému“ způsobu hry. Chybělo soustředění, přišlo na řadu podcenění soupeře a celkově si hráči mysleli, že se Praga porazí sama. Proto také defenzivní či ofenzivní činnost připomínala tréninkový zápas. Doufám, že je to důrazné varování před nadstavbovou částí.

Přesto by se dalo najít na předmětném zápase mnoho pozitivního. Jednak jsme tento zápas využili k vyzkoušení nového systému při rozhrávce, který potřebujeme k variabilitě proti silným soupeřům, či v podobě náznaků hokejových akcí (nedůrazné zakončení). Na zápase si odbyl úspěšnou svoji premiéru dorostenec Martin Sýkora. Za HCH tak proti Pragovce v ligovém utkání nastoupili čtyři 16 letí hráči: Chabr J., Chabr O, Fedoš J., Sýkora M., přičemž s mužstvem byl také další dorostenec David Lachout, který ač nenominován přišel hráče povzbudit. V HCH se blýská na lepší časy, mladíci mají poctivého a týmového ducha, což je velký přínos.

Jinak tak jako vždy selhala jedna z kamer, proto nejsou šance HCH z druhého poločasu. 

HC PRAGA 1946 – HC HOSTIVAŘ 1-3 (0-2)

Góly: 2x Pauer T., Holub

Sestava: 
Uhlíř, Hynek, Průcha, Dudák, Pauer J., Chabr O., Sýkora, Pauer T., Fedoš, Svoboda, Vymyslický, Landa, Holub, Šmejkal, Chabr. O, Bosák

Omluveni:
Fiala-volno, Rozhon – zranění, Beníšek D. – volno, Klouzal – volno, Beníšek L. -zranění, Houška – zranění, Lachout, Uhlíř – volno

HCH v základní části skončila extraligové skupině „B“ druhá za Liticemi a před Bohemians při zisku 21 bodů (skóre 26-24). Kluci udělali za poslední tři roky velký kus práce. Všichni se těší na těžké zápasy v nadstavbové části. Během cca 1 měsíce odehrajeme 6 zápasů s Račou Bratislava, Rakovníkem a SK Slavii Praha. Uvidíme jaký jsme udělali výkonnostní vzestup. Věřím hladovosti a entuziasmu hráčů HCH. Začínáme v Rakovníku již tuto středu od 16:00 hodin.

S pozdravem

Ludvík

T. Pauer – GOL 1

Zřícení T. Holuba

T. Holub – GOL 2

šance Landa

Uhlíř – roh Praga

Uhlíř – s přehledem

T. Pauer – GOL 3

Ještě gól z minulého zápasu (zapomněl jsem ho zveřejnit a střelec se dožadoval medializace)

 

Napsat komentář