Zápas proti Liticím a Slávii aneb Čekala nás ledová sprcha

Zápas proti Liticím

27.4. nás na domacím hřišti čekal zápas s Liticemi. Na zápas jsme se připravovaly už týden dopředu, kdy jsme koukaly na zápas Litic proti české reprezentaci. Bohužel nám ani tento fakt nepomohl tolik se prosazovat v kruhu nebo celkově ve hře. Zápas byl tedy dosti vyrovnaný a obě strany si vytvářely šance v kruhu. Ke konci první poloviny se ale prosadila naše levá záložnice Terka Holubcová, která dala argentinu skoro z brankové čáry a míček letěl před rameno golmance. Tento okamžik si budou pamatovat snad všichni fanoušci.

I přes takto krásnou branku se už další inkasovat nepodařilo, čímž končí zápas 1:0 pro nás.

Gól: Terka Holubec

Zápas proti Slávii

O státním svátku 1.5. jsme odehrály zápas s pražskou Slávií. To, že tento zápas nebude jednoduchý jsme všechny věděly. Abych nějak tento zápas shrnula, tak bych řekla, že jsme nehrály vůbec naší hru a celkově jsme dělaly zbytečné chyby, jak ve hře,tak v postavení.

Jak tento zápas vypadal?? tak hned v prvních 15 minutách jsme dostali tři rychlé góly. Rozhodně jsme se ale nechtěly vzdát! Při pauze po první čtvrtině nám trenérka Staňky řekla, že změníme taktiku, kterou jsme měly připravenou. Bohužel jsme taktiku nedodržely a také jsme za to byly potrestány góly. O jedinou naší střelenou branku se zasloužil náš benjamínek Monča Halamová, která ,,rybičkou” dorazila míček do branky. Bohužel tímto pro nás gólové šance končí a tím i zápas 1:7.

Tento zápas jsme sice prohrály, ale všechno zlé je pro něco dobré. Upřímně si myslím, že bylo potřeba dostal lekci, abychom zase ,,spadly na zem.” Z této prohry si určitě máme co odnášet a z čeho se poučit!

Gól: Monča Halamová