Nadstavba začala – z Rakovníka bez bodu (výkon příslibem)

Úvodní zápas nadstavby skončil v Rakovníku prohrou, ale viděl jsem ze strany Hostivaře jeden z nejlepších výkonů od převzetí mužstva na jaře 2016. S týmem Rakovníka má HCH dlouhodobě nepříznivou bilanci. Celkově to je mužtstvo pro HCH neoblíbené, které má ve svém středu výborné individuality a prezentuje se dobrou organizací hry. Přes nepříznivý výsledek jsem konečně viděl, že se Rakovník na své góly nadřel. Kde hledat příčinu prohry? Tím je individální technika. Tolik velmi pěkně započatých a rozeběhnutých akcí (výstavby rozehrávky), kdy jednoduchým způsobem se HCH dostávalo do útočné čtvtiny, jsem již dlouho nezaregistroval. Bohužel to skončilo na příjmu balonu…apod. Každopádně zápas v Rakovníku ukázal dobré nasazení, odhodlání a kdy při dodržení taktiky dává velkou naději na sobotní zápas s Račou od 14:00 Na Groši. 

Přeci jenom však třeba zmínit ještě jednu zásadní skutečnost, která v sobotu rozhodla. V zápase HCH zahrávalo 7 trestných rohů a pouze jeden proměnilo. Hostivař má trestné rohy velmi dobré, bohužel v Rakovníku nevyšla nahrávka. 

Všichni se však již těší na sobotu.

Rakovník- HC Hostivař 4-1 (1-0)

Gól: Hynek

Sestava:

Fiala-/G, Dudák, Pauer J., Hynek, Průcha, Klouzal, Rozhon, Fedoš, Pauer T./C, Beníšek D., Bosák, Vymyslický, Holub, Šmejkal, Svoboda, Landa

Omluveni:

Chabr O., Chabr J., Beníšek L., Houška, Uhlíř, Lachout

Jako vždy jednma z kamer selhala.

S pozdravem

Ludvík

Holub – roh

Vymyslický – šance

Pauer – roh

Hynek – gól

Napsat komentář