HCH-RAČA Bratislava – remíza, chtěli jsme více!

V sobotu doma jsme uvítali mužstvo Rači Bratislava. S tímto velmi dobře technicky vybaveným mužstvem jsme se utkali nasposledy přede dvěma lety (jaro 2017), kdy utkání skončilo Na Groši 3:1. Od té doby obě mužstva pokročila ve svém vývoji kupředu. V chladném počasí se v uplynulém víkendu, za téměř stáleho deště, hrál poměrně svižný zápas. HCH předvádělo zejména prvních 15 minut první půle velmi dobrý hokej a slušnou úroveň si podrželo po zbytek zápasu. Pokračovalo trápení při exekuci rohů (8x). Co se týká útočné části. Hráčům nelze odepřít snahu, vůli, ale chybí nám individuální kvalita (především technika příjmu), ale to je obehraná písnička. Přesto chci hráčům poděkovat za odvedený výkon, opět to bylo krůček kvalitnější než v předchozím zápase v Rakovníku.

Jsem rád, že jsme se mohli střetnou v rámci extraligy s kvalitním mužstvem Rači. Škoda je jen, že kvuli absenci hráčů na straně Rači, jsme se nemohli s nimi střetnou v jejich plné síle. Účast mužstev ze Slovenska v extralize je obohacením pro obě strany. Oba účastnící, jak Rača tak Šenkvice, jsou technická mužstva s herní úrovní o které  se řadě týmu z Čech může jen zdát. Je zarážející, že některá mužstva nejedou k venkovnímu zápasu na Slovensko. Je to krajně nefér, prostě po sportovní a lidské stránce trapné a ploché. Jednou za rok by si česká mužstva mohla udělat výlet na Slovensko. Klasicky pak mužstva (nebudu je jmenovat), které se neobtěžují vyjet na venkovní zápas na Slovensko, domáhají při každém zápase spravedlnosti. 

Vymyslický – gól

HC Hostivař – RAČA BRATISLAVA 1:1 (1:0)

Gól: Vymyslický

Sestava:

Uhlíř/G, Hynek, Průcha, Klouzal, Dudák, Pauer J., Fedoš, Pauer T./C, Rozhon, Beníšek D., Vymyslický, Landa, Holub, Svoboda, Bosák, Chabr O.

Omluveni:

Chabr J., Beníšek L., Houška, Šmejkal, Fiala, Sýkora

Zápas odřídili veklmi dobře oba rozhodčí Michal Soukup a Lukáš Lahoda.

S pozdravem 

Ludvík

šance Holub

Chabr O., Bosák

šance Svoboda

roh Pauer, šance Vymyslický aneb odvolaná penalta

šance – Fedoš, Pauer T.

Vašek Uhlíř

šance – Holub

roh-Pauer

Napsat komentář