Zápas proti Rakovníku Aneb poučení z chyb vidět nebylo!

Další sváteční zápas nás čekal proti Rakovníku na domácím hřišti. Po vysoké prohře se Slávií jsme v tomto zápase chtěli vyhrát a získat tak důležité 3 body.

Jako před každým jiným zápasem nás čekala v šatně porada. Tam nám Staňky sdělila, že budeme hrát stažené na půlce, což jsme také v zápase dodržovaly! Bohužel nastal problém někde jinde. V souhře a individuálních chybách.

Soupeřky si nahrávaly přesně na hokejku, kde jim také míček zůstal, zatímco my jsme buď špatně přihrály nebo nám to odskočilo od hokejky. Tímto nás ženy z Rakovníka přehrávaly a dostávaly se do kruhu, kde také proměňovali šance. My jsme se dostaly do kruhu jen párkrát a na bránu jsme pomalu ani nevystřelily. Což také vyústilo v prohru 0:6.

,, Prohra s týmem Rakovníku byla pro mě obrovským zklamáním. Ukázala nám obrovské nedostatky a individualní chyby, na které se musíme v nejbližší době zaměřit – lepší zpracování míče, rychlá kvalitní nahrávka, přechod z obrany do útoku, lepší obsazování hráčů v kruhu a důraznější bránění před gólmanem. Do konce základní části nás čekají 2 zápasy a věřím že se na ně připravíme a připíšeme 6 bodů.“ Takto vyhodnotila zápas trenérka Eva Staňková.

Nejlepší hráčkou zápasu se stala Šárka, která dokázala zabránit několika útokům, dobře obsazovala hráče a řídila hráčky v kruhu.

 

 

 

 

 

Napsat komentář