HCH-RAKOVNIK, mnoho radosti v Hostivaři

 

To bylo radosti na tom plácku hostivařském. V sobotu 11.5.2019 muži HCH sehráli velmi důležité utkání s HC Rakovník. S tímto soupeřem bylo v rámci nadstavby po 10 dnech odehráno odvetné utkání, kdy k dobrému výkonu z predešlého utkání s tímto týmem, HCH konečně vsítilo tolik potřebné góly. Jak již bylo v minulosti opakováno, Rakovník je na domácí poměry kvalitní mužstvo, které má ve svém středu rozdílové hráče. Za poslední  roky se neodcházelo ze vzájemných střetů vítězně, ba ani remízy nebylo dosaženo. O to více sobotní vítězství potěší. Nutno však dodat, že výkon mužstva HCH byl velmi dobrý. 

Prvních 20 minut udávala tempo hry Hostivař. Herní projev, včetně zabezpečení defenzivy, roztahování hry, kolmé rychlé přihrávky byly potěšující. O tom svědčí i ta skutečnost, že se Rakovník těžko dostával do hry. Navíc HCH byla velmi aktivní při ztrátě míče. Bohužel svojí lehkomyslností či nezodpovědností, HCH pustilo soupeře do hry. Rakovník tak postupně vyrovnal hru a skóre. Až v posledních 20 minutách došlo ze strany HCH k dorovnání hry, následně přidala dvě branky a úspěšně dotáhla zápas do vítězného konce. Jistě stojí za zamyšlením, že se opakuje z minulých zápasů nekoncentrace po vstřelené brance, kdy velmi často do 90 sekund obdržíme gól. Samozřejmě, aby zápas nebyl v závěru klidný, soupeř dohrával roh.

Výsledek tak dává možnost bojovat o postup do play off. Další zápas se odehraje již dnes ve 14 hodin v Bratislavě. Bude to v podstatě rozhodující zápas jara. Každopádně s Račou jsme naposledy remizovali. Když bychom jí nedokázali porazit, nemáme v play off nic pohledávat.

Děkuji rekonvalescentovi L. Beníškovi za instalaci kamer.

Kamera bohužel byla nainstalována až po Šmejkyho gólu, tedy v nahrávkách absentuje.

Pauer 2 gól

HCH – Rakovník 5-4 (2-0)(1-2)(1-0)(2-1)

góly HCH: Šmejkal, Pauer, Vymyslický 2x , Holub

góly Rakovník: Seeman 4x

Sestava:

Uhlíř/G, Hynek, Průcha, Klouzal, Dudák, Pauer J., Beníšek D., Pauer T., Rozhon, Fedoš, Šmejkal, Bosák, Vymyslický, Landa, Svoboda, Holub

Omluveni:

Fiala, Houška, Beníšek L., Chabr. J, Sýkora, Chabr. O, Lachout

S pozdravem 

Ludvík

Svoboda – Vymyslický 3. gól HCH

Vymyslický 4 gól

Vymyslický 4 gól, jiný úhel pohledu

Seeman 1 gól

Seemam 1 gól

Seeman 2 gól

Pauer T. – roh

Rakovník roh – tyč

Rakovník- Roh

Holub – šance

Seemam 4 gól

ROH- Pauer T.

Seeman 4 gól

Šance Dejdar-Procházka

Holub – 5 gól

Uhlíř

Dohrávaný roh – Rakovník

 

Napsat komentář