Zápas proti Bohemians aneb jak jsme podcenily soupeřky

Sobotní zápas proti Bohemians, jak už napovídá samotný název, nedopadl podle našich představ. Do zápasu jsme totiž šly s tím, že Bohemku porazíme.

 

Před tímto zápasem jsme se na tréninkách zaměřily na naše nedostatky- např. rychlá přesná přihrávka, chycení míčku a v neposlední řadě i střela na branku. Na poradě těsně před zápasem jsme dořešily i tu taktickou část, kdy jsme reagovaly na chyby v předchozích zápasech.

 

Písk!! A začínáme!!

Hned ze začátku zápasu musím říci, že z naší strany bylo vidět velké herní zlepšení oproti předchozím zápasům. Míč jsme dávaly rychle od hole, nabíhaly si pro míčky, přenášely hru a postupem času dobře zavíraly levou nebo pravou stranu. I přes tento fakt nám ale dělal velký problém pohyb a prosazení v útočném kruhu a také kompaktní útočení a bránění. Myslím tím to, že útok se snažil prosadit v kruhu, zatímco záloha a obrana stála na půlce a nezapojila se do hry.

Myslím, že právě tyto chyby soupeřky využily a povedlo se jim umístit dva góly.

Pro nás byla nejlepší poslední čtvrtina, kdy jsme napadaly soupeřky, dostávaly je pod tlak a také začaly více napadat branku soupeřek. Z toho se nám také podařilo dát 2 góly. První dala úderem k tyčce Míša a druhý potom Terka H., která vzala hru na sebe a vrcholku kruhu dávala argentinu do branky.

Zápas tedy skončil remízou 2:2.

 

Góly: Terka Holubcová a Míša Vostárková

Napsat komentář