RAČA BRATISLAVA vs HC HOSTIVAŘ – naděje na play off!

V sobotu dne 18.5.2019 učinilo HCH důležitý krok k zachování naděje na postup do play off. K zápasu s domácími přistoupili borci z Groše skutečně zodpovědně a odměna se dostavila. Po výborném kolektivním výkonu porazili gólem Filipa Vymyslického domácí Raču 0:1. Potěšujícím faktem byla skutečnost, že z hráčů vyřazovala touha vyhrát a nikoli si jen zahrát.

Zatímco lze vyjádřit spokojenost s prvním poločasem, kdy se každý útočník dostal do gólové šance (bohužel opět selhala kamera) ve druhém poločase se již vkradla do hry HCH nervozita a Rača uvodních 15 minut druhé půle byla lepším mužstvem. Naštěstí se podařilo po zahájení hry úvodní 15 minutovky po pěkné akci HCH vsítit jediný a rozhodující gól a celkově uklidnit hru.

Zápas byla tak důležitým krokem na zachování naděje v letošním ročníku o postup do play off.

RAČA Bratislava – HC Hostivař 0-1 (0:0,0:0,0:0,0:1)

Gól: Vymyslický