Alžběta Kordulová

Jak už jsme minule zmiňovali, tento příspěvek je podobný tomu předchozímu. Máme tu totiž profil starší z dvojčat, a to je Alžběta Kordulová.

Babet, co děláš mimo hokej?
Mimo hokej a školu mi už nezbývá moc času. Od svých čtyř let jsem hrála na flétnu a o dva roky později jsem zkusila klavír. Bohužel jsem nestíhala cvičit, učit se do školy a ještě hokejové tréninky a zápasy, tak jsem s nástrojema musela skončit.

Co je pro tebe důležité?
Rodina a blízcí přátelé. To je pro mě nepostradatelná skupina lidí, bez kterých bych pravděpodobně dnes nebyla taková jaká jsem a nedělala to, co dělám. Velmi důležitá je pro mě opora, kterou mám v Anie (mém dvojčeti) vždy, když ji potřebuji.

Co hraješ za post? Jaké je tvé číslo dresu? Jak dlouho se hokeji věnuješ?
V přípravce a v mladších žákyních jsem hrála převážně v obraně. Ted‘ ve starších žákyních a v dorostenkách jsem spíš v krajní záloze. Hokeji se věnuji 9 rokem a už od začátku se svým oblíbeným číslem 11.

Co bys řekla, že tě plně vystihuje?
O sobě bych řekla, že jsem většinou pozitivní člověk. Kromě hokeje mě baví plavání, badminton, horolezení, a spoustu dalších věcí (neříkám, že mi to jde, jen mě to baví)). Ráda si zajdu do kina s kamarádkami nebo klidně i s rodinou.

 

 

Vaše dorostenky <3

 

Napsat komentář