Ženy a jejich ,,celodeňák“ aneb připravujeme se na semifinále!

Sobotní ráno pro každého znamenalo něco jiného. Někdo se připravoval na zápas a někdo zase pracoval nebo jen relaxoval doma. Pro nás to znamenalo jediné- ZAČÁTEK CELODENNÍHO TRÉNINKU.

Proč jsme si vůbec udělali trénink v sobotu?? Jak jistě většina z vás ví a už z názvu je to patrné, dostaly jsme se do semifinále a tam nás čeká velmi těžký soupeř- Rakovník.

Co nás čekalo? Už v 10 ráno jsme se začaly rozběhávat na hřišti, kdy jsme si po pár kolečkách daly krátkou běhací hru a potom už jsme si vzaly hokejky a chrániče. Na začátek jsme hrály,, zápas“ s několika brankami na malé části hřiště. Dále už jsme trénovaly to co nás vždy v zápasech pohřbívalo a tím byly přesné prudké přihrávky, správný pohyb v kruhu, rohy a postavení.

Po této části nás čekal oběd v restauraci Na Kačabce a poté video, kde jsme se koukaly na pohyb rakovnických útočnic a na to jak máme stát při rozehrávce soupeřek.

Před námi byla poslední část tréninku – druhá hokejová část. Tam jsme ještě dopilovaly pohyb v útočném kruhu, přihrávky a rohy.

Tento trénink nám ukázal, co ještě musíme zlepšit a na co si dát pozor. Před semifinálem máme ještě poslední trénink. Tam snad už dopilujeme vše co je potřeba. 💪🏽

 

 

 

Za tým žen Terka Pazli

 

Napsat komentář