Poděkování Miroslavu Ludvíkovi

Výbor Hockey Clubu Hostivař tímto děkuje Mirkovi Ludvíkovi za jeho úspěšné působení v roli trenéra družstva mužů.

Za uplynulé tři roky se mu podařilo výrazně pozvednout úroveň hry družstva mužů po stránce kondiční, technické i taktické. Během této doby zapracoval do družstva celkem jedenáct dorostenců, kteří s muži nejen pravidelně trénují, ale nastupují i v extraligových zápasech, kde nejsou jen „do počtu”, ale tvoří nedílnou součást družstva. Kromě toho se mu podařilo zlepšit přístup hráčů k tréninkovému procesu a zvýšit jejich motivaci k další práci na sobě samých s cílem zlepšit vlastní výkony a tím i výkony mužstva.

Kromě zlepšení na poli sportovním se mu podařila ještě jedna věc, která je pro klub jako takový snad ještě cennější: Vytvořil z družstva mužů kolektiv, který spolupracuje nejen na hřišti, ale i v běžném klubovém životě, má vztah k mateřskému klubu a dokáže pro něj udělat to, co je aktuálně potřeba. Ať už jde o brigády, trénování mladších kategorií nebo rozhodování zápasů.

Míro, děkujeme Ti za dobře odvedenou práci (včetně pravidelného hodnocení zápasů na webových stránkách klubu) a přejeme Ti hodně úspěchů do další činnosti. Je nám sice líto, že přicházíme o jednoho z nejlepších trenérů pozemního hokeje v České republice, ale chápeme, že jsou nabídky, které se neodmítají. A pokud by ses chtěl někdy v budoucnu do Hostivaře vrátit, rádi Tě opět uvítáme mezi námi.

Rádi bychom se s Tebou oficiálně rozloučili v sobotu 22.6. v 16:00 hod. na klubové rozlučce s uplynulou sezónou na hřišti v Hostivaři, takže tě co nejsrdečněji zveme.

 

Miroslav Smolík

viceprezident HCH

Napsat komentář