ME Juniorek 2019 očima našich hráček – 1.den : Odlet očima Pazli

Tento rok se Mistrovství Evropy juniorek,tedy žen do 21 let, odehrává v dalekém Turecku. Protože i tady máme své zastoupení a to Terku Holubcovou, Terku Pazlarovou a Kiki Šafaříkovou, rozhodly jsme se, že vám z každého dne napíšeme náš pohled na turnaj.

 

  1. DEN : ODLET

Náš ,,výlet“ začal už v 7:30 na letišti Václava Havla. Tam nás odbavili a dále jsme čekali na náš odlet, který byl v 9:30. Čas před odletem každý zvolil podle sebe. Někdo seděl a povídal si, někdo jen relaxoval a my jsme zvolily jasnou cestu- směr jídlo! Když už jsme byli v letadle, čekal nás let dlouhý dvě a půl hodiny do Istanbulu.

Do Istanbulu jsme doletěli ve 13:30 místního času a tam nás čekalo skoro 2 hodinové volno. Samozřejmě a kde jinde byste nás našli než u jídla? Na letišti jsme tedy mohly ochutnat jídlo v místní restauraci, kterou bychom přirovnaly ke KFC(akorát s lepším masem, zeleninou a kolou:)) a i jejich kávu, která tedy mně osobně moc nechutnala. To že patří istanbulské letiště mezi největší na světě jsme zjistily na vlastní kůži, když nám jen přesun k restauraci zabral 10 minut a k místu srazu téměř 15.

 

Dál nás čekal hodinový let do Antalye, kam jsme dorazili okolo 17:40. Tam jsme si vzali kufry (naštěstí dorazily všechny) a nastoupili jsme do autobusu, který nás vyhodil v 8 u hotelu a nás už čekalo jen ubytování, večeře a spánek.  odkaz na hotel 

 

Upřímně jsem si s holkama cestu užila a hotel je taky moc fajn. Bohužel jediný co, tak večeře nebyla úplně dobrá, tak doufám, že se to postupem času zlepší. 🙂

Terka Pazlarová AKA Pazli

Napsat komentář