ME Juniorek očima našich hráček – 2. Den: Trénink a příprava na zápasy očima Kiki

Náš den začal snídaní v 8:30. Poté jsme se připravily na trénink od 10:00, kde jsme si vyzkoušely povrch hřiště a taky, jaké to je hrát ve vedru a vlhku. Na tomto povrchu se mi chytá dobře. Tráva je měkká a vydrží i dlouho mokrá, takže pro brankáře ideálka. Na tréninku jsme trénovaly rohy a press, tedy holky. Já jsem měla za úkol zabránit přihrávkám ze zadní čáry na penaltu a potom standartní střely ze hry i z rohů.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, obloha a venku

Dále nás čekal oběd a potom nám zadali úkoly. Co za úkoly by nám mohli dát? Jelikož se v prvním zápase střetneme s Rakušankami a s těmi jsme odehrály už 2 přípravné zápasy, tak jsme dostaly 2. zápas a měly jsme si udělal jeho rozbor.Rozdělily jsme se do 4 skupin a každá skupina měla za úkol něco jiného: jak vybíhají rohy, 3 nejlepší hráčky, kudy se dostávají do kruhu, postavení obrany a já jsem s druhou brankařkou sledovala brankářku Rakušanek. Potom jsme svoji práci odprezentovaly a hledaly řešení, jak to udělat lépe a co by mohlo platit. Na závěr nám náš mentální kouč Honza řekl, jak máme správně regenerovat a co nepodceňovat, protože ,,zápas začíná už dnes. “ Během naší porady nám zkontrolovali věci a co je pozitivní,tak nám vše prošlo bez problémů.

Na obrázku může být: 1 osoba, sedící a uvnitř

Protože jsme měli ještě hodně času do večeře kvůli regeneraci jsme si udělali výlet k moři, kde nás čekalo i protažení. Ano, museli jsme vypadat opravdu vtipně, když jsme dělali ,,supermana“ v písku. 🙂 Pak nás už jen čekala večeře a volno, ve kterém jsme se snažily využít poslední minutky na mobilech, než jsme je musely odevzdat.

A to je z dnešního dne vše a zítra se vrhneme na Rakušanky !

Odkaz na soutěž

 

 

Kiki Šafaříková

 

Napsat komentář