ME Juniorek očima našich hráček- 3.den: Zápas s Rakušankami očima Terky Holubcové

Náš den začal nepříjemným zvoněním pokojového telefonu, přes který nás probudily a hnaly na snídani. Poté nás čekal odjezd na hřiště, kde jsme se pomalu připravovaly na zápas. První přišla porada,pak rozcvičení v malé hale hned vedle šaten a na konec už příprava na zápas s hokejkou. Tak hrr na ně!

Do zápasu jsme nastoupily velmi odhodlaně a už od začátku jsme chtěly vyhrát, proto jsme hned presovaly a hrály ve vysokém tempu. I přes náš press se jako první povedlo umístil branku Rakušankám, ale my jsme se nedaly a po chvilce jsme si vytvořily roh, ze kterého jsme daly gól. Skóre 1:1 nás ale ještě více vyburcovalo a na soupeřky jsme vytvořily ještě větší tlak. Díky němu jsme vytvořily penaltu, kterou jsme sice neproměnily, ale to nás neodradilo a do Rakušanek jsme šly ještě s větším důrazem. Toho jsme také i využily a mohly jsme se radovat z další branky ze hry. Do konce utkání se ale výsledek nezměnil, a tak si hned z prvního dne odvážíme na hotel 3 body. Co je velmi pozitivní, tak po zápase za naší trenérkou přišel trenér Rakouska řekl, že se bál, že dostanou 5:0. 🙂

Odkaz na fotky ze zápasu

 

 Na obrázku může být: sportující lidé a venku

Hned po zápasu nás čekal oběd,volno a pak debriefing. Tam jsme si říkaly zhodnocení zápasu, které bylo vetšinou pozitivní, ale samozřejmě jsme se musely zaměřit i na naše slabší stránky, jako bylo například: neobsazení base line, malá důraznost v kruhu útočném i obraném a také špatné postavení. Všechny nedostatky jsme si společně objasnily a pak jsme vyhodnotily celkový zápas, z čehož vzniklo, že jsme výkonostně hrály (podle pocitu) na 85% a mentálně jsme na tom byly o poznání lépe a to 95%.

Pak nás už jen čekal odpočinek, řízené koupání a večeře, kde jsme ale koukaly na zápas kluků, kteří hráli s Tureckem. Tím náš den končí a my se připravujeme na zítřejší zápas se Skotskem.

 

Terka Holubcová

Napsat komentář