ME Juniorek očima našich hráček- 5.den: Volno očima Kiki

Pátý den našeho pobytu v Turecku neměl být nijak náročný. Po dvou odehraných zápasech nás čekal zasloužený den volna. Po pozdějším budíčku a lehké snídani jsme s týmem vyrazili na lehčí trénink, který byl zaměřený zejména na rohy a přihrávky z brankové čáry nahoru na kruh. Jelikož pro gólmana trénovat rohy není moc záživná činnost, tak zatímco holky zkoušely všechny možné varianty, já jsem s trenérkou podstoupila gólmanský trénink. Cvičení byla různě zaměřená, ale hlavně se jednalo o rychlé přesuny spojené se střelbou. Tak jako tomu obvykle v Turecku bývá, přes trénink panovalo na hřišti úmorné vedro, proto trénink nebyl nijak dlouhý. Téměř po hodině strávené na hřišti jsme se opět vydaly do hotelu na  zasloužený oběd.

Po obědě následoval již obvyklý pozápasový debriefing, kde jsme tentokrát rozebraly náš zápas proti Skotsku. Vzhledem k těžkému zápasu, který nás čekal další den byla porada delší než obvykle. Ještě před začátkem samotné porady každá z nás hlasovala o zástupci hráčů do Evropské komise. Naše trenérka pro nás měla opět připravené množství klipů, na kterých nám ukazovala jaké aspekty naší hry je zapotřebí vylepšit. Následovalo krátké slovo od našeho mentálního kouče.

Porada byla u konce a nás čekalo řízené plavaní v moři, které máme od hotelu opravdu co by kamenem dohodil. Po půl hodině strávené ve slané vodě jsme se vydaly na večeři, kterou jsme strávily fanděním naším juniorům v Liticích. Samozřejmě s jídlem se fandí nejlépe. Následovalo osobní volno a brzká večerka, jelikož nás další den čekal těžký zápas.

 

 

Kiki

Napsat komentář