ME Juniorek očima našich hráček- poslední čtyři dny

Po odehrání základní části nás čekal den volna, který jsme většinou strávili opravdu jen odpočinkem. Před obědem jsme měli na programu jen protažení s fyzioterapeutem, kde nám hodně pomohly masážní válce. Pak už jen oběd, následné volno až do 17:00. To nám v zasedačce začala porada kvůli zápasu proti domácím Turkyním.

Jako na každé poradě si pro nás realizační tým připravil videa, na kterých jsme si ukázali postavení soupeřek a také i jejich silné a slabší stránky. Upřímně Turkyně si žádné postavení úplně nedržely a jediná věc, kterou dodržovaly, byla osobní obrana ve své čtvrtině. Ale abych tady zase jen neříkala jejich záporné stránky, tak musím podotknout, že byly opravdu hodně běhavé a útočné. Takže jsme se asi měli všichni na co těšit!

Další na programu jsme měli koupání v moři, kde jsme strávili asi hodinu a pak následnou večeři.

Zápas s Tureckem

Hned ráno po snídani jsme jely na hřiště, kde nás čekal zápas od 11:15 s domácím týmem. Naše příprava vypadala stejně jako u předchozích zápasů, takže se přesuneme rovnou k samotnému zápasu.

Hned od začátku jsme se snažily vytvářet tlak a to se nám také dařilo, což jsme také hned potvrdily gólem. Potom se ale i jedné ze soupeřek povedlo skórovat a tak byl chvíli stav 1:1. To jsme nenechaly jen tak a začaly se více snažit dávat branky. To se nám také dařilo a díky změně v postavení, kdy jsme měly vysoko vytaženy 2 hráčky, tak jsme dávaly více a více gólů.

Abych nějak tento zápas shrnula, tak musím říci, že celá hra byla spíše v naší režii a to taky ukazuje výsledek 8:1.

Fotky ze zápasu

Celý zápas

Zbytek dne jsme strávily regenerací v moři nebo jen odpočinkem a k večeru nás čekal debriefing a příprava na náš poslední zápas s Polskem.

Zápas s Polskem

Na náš poslední zápas jsme jely už ráno, protože jsme hrály od 11:15. Na soupeře jsme si docela věřily a s tím jsme také do zápasu šly.

Rovnou bych asi měla říct, že tento zápas jsme chtěly vyhrát a i když jsme hned na začátku zápasu vedly 1:0 Polky zanedlouho vyrovnaly a zápas byl celkově nestranný. Možná, že jsme soupeřky podcenily nebo jsme až moc chtěly. Nevím, ale zápas bohužel vítězstvím neskončil, ale z turnaje jsme odešly s remízou 2:2.

Fotky ze zápasu

Video od Kiki z celého turnaje

Za holky Pazli !

Napsat komentář