SHRNUTÍ VÍKENDU 5./6.10.

ŽENY

Zápas se Slávií B 5:2

Upřímně nevím, jak přesně bych tento zápas zhodnotila a nějak vám ho přiblížila. Proto asi nejdříve začnu se stavem našeho týmu a také celkového zápasu. Vzhledem k tomu, že se posunul čas utkání již na 8 hodinu, náš sraz byl opravdu vražedný, a to prosím v 6:45! Když jsme procházely do šatny kolem hřiště, zjistily jsme, že si místo hokeje asi můžeme jít spíše zaplavat. Až tak se nasáklo během moci a déšť stále nepřestával. Čemu dál jsme musely čelit byla velká marodka, což znamenalo také jen jednu na střídání.

Tak a teď už k samotnému zápasu. Slávia B není jako ostatní týmy. Hrají tam sice starší, ale velmi zkušené hráčky (většina byla součástí nároďáku). Jejich hra je také spíše ve stylu tzv. propalované, ale i tak to je velmi nepříjemný soupeř, který se nesmí podcenit! Hned od začátku zápasu jsme tedy věděly,co chceme hrát a to jsme se snažily i držet po celou dobu.

Po našem jednom průniku do kruhu se nám podařilo si vytvořit roh, kterého se ujala Květa a svojí střelou k tyčce nám zařídila vedení 1:0. Pak už jsme byly v útočném kruhu častěji a ještě před polovinou jsme zvýšily na 3:0, kdy se prosadila Šáňo svojí argentinou mezi nohama brankářky a Pazli, která dostala do branky odražený míček.

Ve druhé půlce se nejen nám podařilo dát další dva góly (oba z krásných týmových akcí- daly Staňky a Lola), ale i soupeřkám. Jeden normálně ze hry a druhý z opakovaného rohu na konci zápasu. I přes výhru a dobrou hru je ještě několik věcí, které musíme do dalších zápasů zlepšit: Důraz v obranném i útočném rohu, lepší nabíhání útočníků a hlavně nebát se vystřelit!

( góly: Kučerová, Šanková, Pazlarová, Staňková a Houšková)

Za tým žen Pazli!

DOROSTENCI

Zápas s Rakovníkem 3:9

I přes nepříznivý výsledek pro nás zápas nedopadl úplně nejhůř, co se týče hry. Začali jsme se konečně více koncentrovat, každý odváděl svou práci a také jsme prokázali bojovnost.Proti Rakovníku se také ukázalo individuální zlepšení některých hráčů.

Bohužel jako každý zápas jsme si nechali utéct začátek, což je náš velký problém. Trvá nám chytit tempo zápasu, proto výsledek vždycky musíme zbytečně dohánět. Dále je třeba odstranit úplně jednoduché chyby, díky kterým dostáváme laciné góly.

( góly: 2x Chabr O., Hurych)

Za tým dorostenců kapitán Honza Fedoš

Fotky ze zápasu od Petra Branšovského

DOROSTENKY

Zápas s Pragovkou 3:2

Konečně po dlouhé době se nám na střídačce sešlo více hráček, jelikož se nám už uzdravila Monča a po zranění se k nám přidala i Babetka, takže jsme mohly už dobře střídat!

Myslím, že i to nám v zápase hodně pomohlo protože hned prvních 7 minut jsme vedly 2:0 zásluhou Elišky Fouskové, která se sama divila, když u druhého gólu se svojí argentinou trefila mezi nohama brankářky. Nevím, co přesně se stalo potom, ale najednou jsme se do kruhu soupeřek dostávaly hůře a hodně jsme propadávaly v bránění, což nás také stálo i vedení, protože po půlce zápasu byl stav 2:2.

Jestli jsme se teď radovaly ze skoro plné střídačky, tak ne na dlouho, protože se nám zranila další klíčová hráčka a to Sofii ! PROSÍM NOSTE PŘI VYBÍHÁNÍ ROHŮ MASKU! Jednou si ji nevezmete a stane se toto!

Nicméně i po tomto zranění jsme byly rozhodnuté vyhrát a tak jsme se snažily dál tlačit. To se nám také i povedlo, kdy Monča vzala míč a v útočné čtvrtině nahrála na Lolu, která dávala skoro do prázdný. Tím končí zápas 3:2 pro nás.

( góly: 2x Fousková, Houšková)

Za tým dorostenek Pazli a Lucka Hlaváčová

STARŠÍ ŽÁCI

Zápas proti Rakovníku 3:5

Od začátku jsme hráli naší hru. Krásné dlouhé balóny po lajnách, ale Rakovník měl navrch. Přišlo pár rychlých gólů a my jsme na to nestihli zareagovat. Měli jsme i spoustu rohů, ale ty se nám taky nepodařilo vždy proměnit. Taky Rakovníku pomohlo, že jsme neměli našeho trenéra Václava Průchu, ale dobrou náhradu Michala Dudáka. Ale myslím si že to byl jinak krásný hokej jak od nás tak i od soupeře.

Za tým žáků Max Hurych

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Zápas proti Bohemians 7:1

V sobotu 5.10 se utkaly starší žákyně na domácím hřišti s týmem Bohemians. Za vytrvalého deště na těžkém terénu zvítězily 7:1.

Góly: Brabcová 2x, Srourová 2x, Kordulová Anežka, Kordulová Alžběta, Sedláková

Za tým žákyní trenérka Hanka Halamová

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Malé ohlednutí z nedělního turnaje zachycuje i foto.
Radost z výhry je tou nejlepší odměnou.
Foto těsně po vítězném zápase, kdy poločas 2:0 pro soupeře a nedávná prohra 1:4 s tímto soupeřem, hráčkám o poločasu trochu straší v hlavě, možná pomohla i má věta “Dva jste dostaly, ale tři mohly dát, tak jdeme na to”. Naše dva rychlé góly srovnaly zápas a chuť po vítězství byla o to větší. Druhý poločas 3:0 pro nás a radost z výhry byla veliká.
I pro tyto okamžiky, kdy mohu pomoc hráčkám tím správným směrem, DODAT SEBEVĚDOMÍ trénuji a raduji se z jejich úspěchu. I druhý zápas byl vítězný a 6 bodů do tabulky potěšilo

Za tým žákyní trenérka Radka Kemrová

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, stadión a venku

PŘÍPRAVKA

Neděle: Vyrazili jsme na turnaj U10 do Českých Budějovic. Pěkné hřiště a okolí….Ale hlavně!! Neskutečné výkony našich U10, úžasné nadšení, týmový duch. Pět zápasů, pět výher! Velké poděkování rodičům a hlavně trenérům Mirkovi a panu Tomáškovi. Zasloužené první místo. Na pohár se nemůžu vynadívat, byl to zážitek!

PS: i s malým Pinďou v bráně dokázali zahrát velké divadlo

Takto hodnotí turnaj rodiče!

BENJAMÍNCI

Sobota 5.10. Turnaj U6+U8 v Mnichovicích!
Dnes poprvé hrál tým U6 . Po dohodě s Domčou došlo k rozdělení na kluky a holky. Také poprvé za dobu co trénuju jsem je pojmenovala na Princezny a Bojovníky. Dále hrál tým U8 klasika A a B . Naše “A” opět bez prohry, “B” dnes jedna remíza takže supr pochvala U8. No a naše píďata Bojovníci a Princezny  jsou skvělý, když Princezny dají gól tak to bylo slyšet přes celé Mnichovice. Sice jich zatím víc dostávají ale nám to nevadí, všechno se naučí já jim věřím. Díky všem rodičům.