SHRNUTÍ VÍKENDU 12./13.10.

ŽENY

Zápas s Pragovkou 1:4

Po několika úspěšných zápasech nás čekal další a to s Pragovkou. Musím říci, že je tento tým velmi nevyzpytatelný. První remíza se Slávií a pak výhra nad Rakovníkem. Takže to byl soupeř, kterého jsme nesměly podcenit!

Musím říct, že naše hra vůbec neodpovídá výsledku. Hned do začátku zápasu jsme nastoupily lépe a vytvářely jsme si spoustu akcí, ale jen jedna skončila rohem a následným gólem od Aničky Jordánové. Bohužel jsme po tomto gólu přestaly úplně hrát a až do poloviny zápasu měly soupeřky nad námi převahu, což se také ukázalo i na výsledku.

Ve druhé poločase jsme byly na čtvrtině soupeřek každou chvíli, co nás ale pohřbilo byl nedůraz v kruhu! Bohužel musím říci, že se to netýkalo jen té útočné fáze. Soupeřky své šance oproti nám proměňovaly a to díky naším chybám v kruhu, kdy měly spoustu času na několik dorážek a na střelu. To je naše chyba, kterou musíme do dalších zápasů zlepšit!

Tento zápas jsme sice prohrály, ale měl jsme plusy a mínusy. Jako plus beru to, že jsme byly většinu zápasu u nich (hlavně ve 2.polovině) a také, že jsme čelily velké marodce a zvládly to v celku dobře. Mínusem bych řekla je naše individuální hra místo týmové a také i ten nedůraz, který byl snad po celém hřišti! Víme, co zlepšit a další zápasy už snad vítězně!

Gól: Jordánová

Za tým žen Pazli

DOROSTENCI

Zápas se Slávií 2:12

,,Družstvo dorostenců odehrálo minulou neděli zápas proti Slávií. Trápili nás individuální chyby, mentální nepřipravenost zápasu a k tomu družstvo Slávie technicky i herně dominovalo, což vedlo k zasloužené prohře.” Toto je hodnocení zápasu od trenéra Tomáše Holuba. S jeho názorem se ztotožnil i hráč David Lachout, který zápas popisuje takto:

,,No zápas se Slávií byl celkově negativní. Po druhé jsem si vyzkoušeli hru v 10+1 a moc nám to nešlo, měli jsem pár hezkých akcí, ale to bylo tak vš e. Většina našich přihrávek šla buď přímo na hokejku soupeře, nebo 2 metry vedle. Soupeř měl také lepší fyzičku a v soubojích nás většinou předběhl. Taky byl špatný důraz, jak v obraně tak v útoku. V obraně naši hráči neměli soupeře osobně a z toho plyne i vysoké skóre soupeře. Závěr: naše hra a zápas nebyl dobrý. “

Góly: Chabr O., Lachout

DOROSTENKY

Zápas s Rakovníkem 1:2

Další zápas dorostenek se uskutečnil v neděli 13.10. v Rakovníku. S tímto soupeřem jsme již hrály a věděly jsme, že na ně máme. Jenže tento zápas nepatřil mezi naše nejlepší a soupeřky u nás byly mnohem častěji.

Jedinou branku, kterou jsme daly byla z penalty a vstřelila ji Eliška. Tím jsme se sice dostaly do vedení 1:0, ale po zbytek zápasu jsme se do kruhu dostávaly obtížněji a další góly jsme dostaly bohužel my.

Gól : Fousková E.

STARŠÍ ŽÁCI

Zápas se Sokolem Kbely 9:1

Do zápasu jsme nastoupili podle mě až s moc velkou pohodou, ale věděli jsme, že soupeř je oslaben o své nejlepší hráče, což nám zápas velmi ulehčilo.

Od prvního hvizdu jsme měli na vrch, drželi jsme hodně balon a vytvářeli si hodně střeleckých šancí. Od trenéra jsme měli za úkol celý zápas presovat, což se nám i dařilo, hodně nám totiž pomohl dostatek hráčů na střídání.

První polovinu jsme jim nasázeli 5 gólů, jestli si dobře pamatuji, ale i přesto by se nějaké ty chybičky našly. Jako třeba předržování balonu. Do druhé půle jsme už nastoupili s větším klidem, ale přesto jsme se snažili nepolevit. Myslím, že se naše hra zlepšila, ale gólů jsme dali méně. Kbely na nás nevyvíjeli velký tlak při rozehrávce, a tak jsme mohli v klidu a kvalitně zakládat svůj útok. Ovšem i když jsme párkrát v zápase propadli, tak jsme dostali jen jeden gól z nepřehledné situace, kdy byl dle mého názoru brankář málo koncentrovaný, to se někdy stává, důležité je ale, že s výsledkem byli všichni spokojeni.

Určitě nám tento zápas zvedl herní sebevědomí a můžeme se od něho odrazit. Ovšem nás čekají ve skupině těžší soupeři, takže musíme zůstat nohama na zemi a pilovat naše nedostatky.

Za tým žáků David Smiatka

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Zápas se Slávií 2:3

V sobotu 12.10 čekaly starší žákyně soupeřky ze Slavie. Přes vyrovnanou hru, která se přelévala z půlky na půlku jsme v prvním poločase obdrželi dvě branky. Holkám se podařilo srovnat na 2:2. Bohužel v posledních minutách jsme obdrželi smolný gól a prohráli tak 2:3.

Góly: Kordulová Babetka Havránková Míša

Trenérka Hanka Halamová

MLADŠÍ ŽÁCI

Druhé kolo v nadstavbové  skupině E se konalo v Kadani. První zápas proti týmu HC 1972 Rakovník jsme zvítězili 7:1. Od začátku jsme byli lepším týmem a poločas jsme vyhráli zaslouženě 5:0.  Ve druhém poločase jsme polevili v obraně a čelili několika únikům soupeře, které až na jediný vyřešil výborně brankář.

V druhém zápase proti Bohemians jsme se až do poloviny prvního poločasu trápili. Bohemka výborně bránila a kluci se nemohli prosadit. V polovině zápasu se nám ale podařilo během deseti minut nastřílet 7 gólů a to rozhodlo.  Zápas skončil výhrou 9:0.  Bohužel se ukazuje že jsme doplatili na pro nás nešťastné rozlosování základní části, kdy jsme díky silné skupině nepostoupili do horní skupiny.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Krásné počasí nás přivítalo na závěrečném turnaji podzimní části soutěže ml.žákyň.
Dnes jedno vítězství 6:1, jedna prohra 1:4.
Přezimujeme sice na 4.místě, ale se ztrátou pouhých 3 bodů na vedoucí tým. Tak vyrovnané jsou první 4 družstva a pevně věřím, že v jarní části zabojujem o umístění na bedně.
Je to výzva na kterou se těším

Radka Kemrová

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé a venku
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé a venku

PŘÍPRAVKA

Srdečné díky všem organizátorům z HCH, ale především Ivanovi Kopeckému a Mirkovi Smolíkovi za skvělou organizaci velkého PŘEBORU PRAHY U10, krásné odměny pro děti … a slunečné počasí, které bylo jak na objednávku. Úžasný dort s emblémem HCH pro vítězné družstvo zařídila Helena Michálková, která spolu s ostatními rodiči a trenéry, netušila, že předání dortu budou velké nervy. Vítězství našich kluků a holek bylo potvrzeno až ve finálovém utkání s týmem HC Praga po napínavých nájezdech. AŤ ŽIJE HCH!

Na obrázku může být: 5 lidí, smějící se lidé, dítě a venku
Na obrázku může být: 10 lidí, smějící se lidé, sportující lidé a venku