Rozhovor s novou posilou našeho A týmu mužů Jakubem Jandíkem po zápase v Hradci

1266735_657610780917053_1961625303_o

Naše nová posila Jakub Jandík

Muži na úvod nového ročníku extraligy vyjeli v sobotu 5.9. na zápas do Hradce. Po slibném výkonu a vyrovnané hře nakonec těsně prohráli 2:1. Dvě sekundy před koncem měl na hokejce vyrovnání Jakub Jandík a právě jeho vyzpovídal náš redaktorský tým.
Jakub je kmenovým hráčem SK Slavie Praha a byl uloven přestupovými skauty HC Hostivař hned v prvním kole letošního draftu. Spolu s Petrem Linhartem a Janem Richterem tvoří trojici posil naší mužské složky pro sezónu 2015/2016. Všichni tři u nás podepsali roční hostování a o jejich dalším působení se bude rozhodovat po skončení sezóny.
Slíbený rozhovor:
Tak Kubo, jak bys zhodnotil dnešní zápas?
Myslím, že jsme hráli dobře, ze zajištěné obrany, nedělali jsme mnoho chyb a předvedli jsme týmový výkon. Předvedená hra byla tedy dokonce lepší, než jsem čekal, o to víc mě mrzí ty dva smolné góly.
Takže co říkáš na výsledek?
Pro mě je to zklamání, mohli jsme uhrát minimálně remízu. Zvláště druhý gól mě hodně mrzí.
A jak bys zhodnotil dnešní výkon našeho útok?
Zde se Kuba zdráhal odpovědět a nakonec na naší otázku odpověděl takto:
Je začátek sezóny a všichni bychom na sobě měli pracovat po fyzické stránce. Ve Slavii je kladen na fyzičku výrazně větší důraz a na hřišti je to znát.
Jak vidíš naše vyhlídky do dalších zápasů?
Pokud budeme pokračovat ve stejném duchu, tak půjdeme týmově nahoru.
Jaké umístění nám podle tebe bude patřit po konci podzimní části?
Tak určitě nás mine boj o záchranu, pokud budeme hrát jako dnes. Je ještě hodně brzo, ale po dnešním výkonu si myslím, že budeme někde ve středu tabulky a budeme bojovat o pozice zajišťující play off, na které máme.
A poslední otázka – Jak se cítíš v našem týmu ve srovnání se Slavií?
Jsem překvapen, že mě kolektiv v Hostivaři přijal dobře. Ve Slavii byl na hráče větší tlak, protože se tam pere o nominaci na zápasy víc hráčů.
A ještě doplňující podotázka „na tělo“– Kde se cítíš líp? a neboj se upřímnosti (smích)
Tak ve Slavii jsem od jakživa a tady vás všechny přece jenom ještě neznám, takže líp se cítím ve svém domovském klubu, ale opakuji že jste mě tu přijali a cítím se tu dobře.
Děkujeme za rozhovor Kubo!
V průběhu sezóny se budete moci těšit na další rozhovory napříč všemi družstvy HCH.

 

IMG-20150906-WA0002

Tým HCH muži po zápase v Hradci

Napsat komentář