Mladší žáci uspěli i v celorepublikovém finále!

Mladší žáci Hostivař „A“ vybojovali po stříbrných medailích z Přeboru PSPH také druhé místo na Přeboru České republiky. Tým Hostivař „B“, složený pouze z mladších kluků, skončil na nádherném čtvrtém místě Přeboru PSPH.

Cesta k tomuto úspěchu začala výborně zvládnutým posledním kolem Přeboru PSPH, ve kterém Hostivař „B“ zdolal v těžkém zápase Kbely, čímž je sesadil ze čtvrté příčky. Hostivař „A“ ve velmi dramatickém a těsném utkání porazil o gól dosud suverénní President. Ve druhém zápase „A“ tým jednoznačnou výhrou sesadili Slavii z druhého místa ve skupině, čímž si zajistil postup do Přeboru České republiky. Čtvrté místo „B“ týmu považuji vzhledem k velké konkurenci za velmi pěkné umístění.

Prvním zápasem na Přeboru ČR nás čekal vítěz oblasti venkov, dosud neporažené družstvo Litic. V prvním poločase jsme prohrávali 2:0. Po pauze jsme nastoupili do druhého poločasu, kde jsme začali hrát srdcem a předváděli krásný hokej. Povedlo se nám během krátké doby dát gól, chvíli před koncem jsme vsítili druhý, a 18 vteřin před koncem jsme překlopili vítězství na naši stranu. Kluci do toho dali opravdu vše, nadšení, souhru, srdce. Byla krása na to koukat a rodiče na tribuně zažívali opravdu infarktové situace.

Do druhého zápasu nastoupili kluci už velmi unavení, i tak se snažili a opět hráli moc pěkně, ale bohužel na družstvo President již nestačili a skončili na krásném druhém místě.

Za trenéry bych chtěl moc poděkovat klukům, jsou skvělá a pohodová parta a je radost s takovým kolektivem pracovat. Velký dík patří také rodičům za podporu a spolupráci.