Soustředění 2020

Je tu léto a proto nás jako každý rok čekají soustředí, kde každý tým HCH potrénuje fyzičku, herní dovednosti a samozřejmě utuží kolektiv a užije si hromadu zábavy.

Muži A

Naše „áčko“ má již cyklo soustředění/team bulding za sebou. Ve středu večer 24.6.2020 vyrazila první várka odvážných do Krkonoš, kde bylo zajištěno ubytování v podobě tradiční vysokohorské roubenky, kterou mělo mužstvo jen pro sebe (velký dík Filipovi Vymyslickému). V dalších dnech dorazilo ještě pár opozdilců a s celkovým počtem účastněných 17 můžeme být jen spokojeni. Na programu byl každý den celodenní výlet na kole (v průměru 50km s převýšení 1200m) a večerní grilování s volnou zábavou.

Od 14.7.2020 začínají muži pravidelně trénovat na hřišti, kde se zaměří převážně na fyzičku a v průběhu měsíce srpna absolvují přátelská utkání.

Ženy A

Naše „áčko“ žen má v plánu soustředění u našich hokejových sousedů z Mnichovic a to v termínu 7.-9.8.2020. V tuto chvíli jsou ještě detaily přípravy v jednání.

Dorost a starší žáci

Mladé pušky čeká 16.-23.8.2020 soustředění na Nové Živohošti, kde budou pilně pracovat na své fyzičce, kterou každý tým potřebuje jako sůl.

Dorostenky

Naše „slečny“ mají tentokrát soustředění jako příměstský kemp od 17.-23.8.2020. Každý den je čekají dva bloky hokeje a kondiční přípravy. Ve večerních hodinách je pro ně připraven bohatý program.

U8 a U6

naši nejmenší budou mít soustředění 24.-28.8.2020 na hřiští HCH. Každý den je pro ně přichystán program od 8:30 do 16:30. Během dne se mohou těšit nejen na hokej ale i mnoho dalších her a soutěží. Pokud vše poběží jak má, tak si mohou užít i přátelské utkání v Mnichovicích, které je v jednání na středu 26.8. Po celý den bude mít děti zajištěn pitný režim + dostatek ovoce i zeleniny a nesmíme zapomenout na oběd v nedaleké restauraci Na Kačabce.

Všem týmům HCH přejeme v průběhu přípravy na novou sezónu pevné zdraví, hodně zábavy a zlepšení fyzické kondice i herních dovedností.

Upozornění: na všech výše uvedených soustředěních budou dodržována hygienická pravidla. V případě výskytu případu onemocnění COVID-19 u kohokoli z účastněných je soustředí s okamžitou platností ukončeno. Prosíme, pokud někomu není dobře, ať zůstane raději doma.

Napsat komentář