COVID-19 opatření

Počty nakažených v ČR rostou a Vláda ČR včera 8.10.2020 přijala další mimořádná opatření, které se týkají i sportovních aktivit.

Od pondělí 12.10.2020 s platností na následujících 14 dní dojde:

  • k přerušení soutěží a turnajů všech věkových kategorií
  • k omezení sportovních aktivit ve venkovních prostorách do 20 osob. Tréninky tedy pokračují s omezením počtu osob. Dojde ke korekci tréninkových jednotek jednotlivých kategorií, aby nedocházelo ke zbytečnému kontaktu mezi více členy HCH.

Stále platí zákaz diváků u hřiště.

Všeobecně prosíme o dodržování všech hygienických pravidel a nařízeních Vlády ČR

V případě kontaktu s pozitivně testovaným doporočujeme rozumné a kritické vyhodnocení nebezpečí podle třech kritérií: (i) byl/a jsem s nakaženým méně než 15 minut v jedné místnosti? (ii) měli jsme oba po celou dobu nasazenou roušku nebo respirátor? (iii) dodržovali jsme rozestup 2 metry a více? Pokud alespoň na jednu z těchto otázek zní odpověď „ANO“ a zároveň nepociťuji příznaky onemocnění, pak není žádný důvod k panice natož karanténě.

V rámci ohleduplnosti a ochrany Vás prosíme, pokud na sobě pozorujete příznaky respiračního onemocnění (nemusí jít jen o Covid-19, i chřipka je pěkné svinstvo…), zůstaňte prosím doma. Zdraví máme jen jedno!

Všem přejeme pevné zdraví a pozitivní příštup v této složité době.

HCH

Napsat komentář