PODZIMNÍ DĚTSKÝ DEN HCH – 16 .10.2021

V sobotu 16.10.2021 se uskutečnil PODZIMNÍ DĚTSKÝ DEN HCH za krásného slunečného počasí, bezpečnostních covidových opatření a s podporou MČ Praha 15.

Akce na téma „Výlet do Francie“ se odehrávala v areálu pozemního hokeje HOCKEY CLUBU HOSTIVAŘ, z.s. Doporučeným dress codem byl francouzský styl a šarm.

Přípravy akce začaly už v ranních hodinách. Filip Vymyslický a jeho muži a dorostenci zajistili stavění stanů, nafukování skákacího hradu, rozložení lavic a stolů. Také pomohli s celkovou výzdobou areálu.

Od 10 hodin proběhlo oficiální zahájení akce. Následovala registrace výrobků do kulinářské soutěže o nejlepší francouzský pokrm a absolutním vítězem se stala paní Jiřina Hurychová se svými HCH makronkami, které na tuto akci vyráběla s rodinnými příslušníky 3 dny a 3 noci. Výsledek můžete bohužel posoudit už jen na fotografiích. Během celého dopoledne probíhaly pro děti soutěže na jednotlivých stanovištích, které zajišťovala Teri Pazlarová s Aničkou Frídlovou. Přátelský zápas rodičů a dětí dopadl skvěle, bez faulů a zranění děti vyhrály nad rodiči jednoznačně 6:2!

Následoval turnaj ve hře Pétanque. Byl určen pro pro děti, rodiče, prarodiče i nerodiče a zajistili ho pro tuto akci organizátoři spolku Pétanque pro vás, z.s. https://www.petanque-pro-vas.com/cs/kdo-jsme-kontakt. Absolutním vítězem v kategorii děti i dospělý se stal nadějný hráč pozemního hokeje Adam Rendl, na druhém místě mezi dětmi se umístil Honza Michálek a bronz vybojoval Jan Vítek.

Po celou dobu akce byla k dispozici soutěž ve hře PUKEC aneb „Nemysli a vystřel“ https://www.pukec.cz/, kterou si užívali až do večerních hodin malí i velcí.

Od 14 hodiny se konal ligový zápas mužů Hostivař a President a tribuny se naplnily diváky a fanoušky. Tento zápas k radosti domácích fanoušků skončil výhrou 5:1 domácího týmů . Od 16 hodin se konal zápas týmů Hostivař B a Litice B. V druhém zápase byl lepší hostující tým, který si z Hostivaře odvezl výhru 5:3. Obrovský potlesk tribun si zasloužili všichni hráči i trenéři.

Během celého dne byl zajištěna hudební produkce, všichni měli možnost setkání s novým vedením klubu.

Děkujeme, že akci navštívila osobně místostarostka MČ Praha 15 – Mgr. Jitka Kolářová. Podzimní setkání HÁCÉHÁ se podle ohlasů účastníků vydařilo.

Díky za účast a ahoj na příští akci!

Lenka Holubcová

Napsat komentář