Ohlédnutí za zimním soustředěním 2022

HC Hostivař vyjela na zimní soustřední na běžkách do Jizerských hor. Soustředění se konalo 4 dny od čtvrtka 28.1. do neděle 30.1.2022 a účastnili se ho převážně hráči dorostu, chlapi z A – týmu, ale i několik starších žákyň. Soustředění se dále účastnili i tatínkové Emil Fedoš, Petr Hurych, Petr Chabr, Radek Skořepa a Jiří Novotný.

Počasí přálo po celou dobu pobytu

Svoje útočiště jsme našli v penzionu Koucký ( Ubytování v Bedřichově | Penzion Koucký (penzionkoucky.cz) ), kde se nám dostalo přívětivého zázemí, přátelského jednání a velké velkorysosti majitele.

Soustředění slouží zejména pro prohloubení dobrého kolektivu a nabytí nové energie, která je nezbytná pro další fungování v sezóně. Všichni účastnici si soustředění velice užili.

Kaňkou na soustředění byl bohužel COVID-19, který několika členům znemožnil účast. Přesto se soustředění zúčastnilo celkem 23 lidí z toho 18 hráčů/hráček a 5 tatínků.

Soustředění se zúčastnili tito lidé:

Emil Fedoš, Petr Chabr, Petr Hurych, Radek Skořepa, Jiří Novotný, Tomáš Fiala, Lukáš Svoboda, Jan Pauer, Tomáš Hynek, Jan Fedoš, Ondřej Chabr, Jakub Chabr, Martin Sýkora, David Lachout, David Smiatek, Jakub Skořepa, Max Eduard Hurych, Matyáš Průša, Matěj Fedoš, Anna Novotná, Marina Caroti, Eliška Šestáková, Nikola Sedláková.

Tímto bych chtěl ještě poděkovat Emilu Fedošovi, který měl na starosti veškeré zařizování přes ubytování, stravování, půjčení běžek i dopravu. Emile, DÍKY!

Seznámili jsme se také s Vojtěchem Loudínem, účastníkem zimních olympijských her v roce 2014 v Soči
Osvěžení v podobě piva a malinovky bylo zajištěno
Starší žákyně se také účastnily zimního soustředění
Nerozlučná trojice: Ondra, Jakub a David

Napsat komentář