Zápas s HC Bohemians Praha: Znovu bez bodového zisku

V neděli 10.4.2022 jsme změřili síly s dorostem HC Bohemians na hřišti na Zeleném Pruhu. Zápas to byl specifický v tom, že místo klasického 10+1 jsme hráli 8+1, což z pohledu vývoje hráčů a přípravy na dospělý hokej rozhodně není ideální. Nicméně to byla věc, kterou jsme věděli a zúžili soupisku pouze na 12+1, aby hráči měli standardní zápasové vytížení. Bohužel někteří hráči tím logicky přišli o zápas v jarní části soutěže.

K samotnému zápasu pak lze říci toto: Ač jsme celou zimní sezónu trénovali jednou týdně venku, bylo evidentní, že na venkovní hokej si teprve zvykáme a přechod z haly hrál jistou roli v chybovosti a nerozehranosti hráčů. Hostivař si během zápasu vypracovala několik gólových příležitostí, ale scházela nám lehkost při zakončení a důraz v útočném kruhu. Několik neproměněných rohů z naší strany pak vedlo k tomu, že jsme se gólově dokázali prosadit pouze jednou. Autorem gólu byl Kryštof Vilímek, který z dorážky bezpečně uklidil míček do brány soupeře. Naopak HC Bohemians Praha se radovala hned třikrát. Smutným faktem zůstává, že to byly góly ze dvou penalt a jednoho trestného rohu.

Z týmu byla cítit jistá frustrace ze systému hry 8+1, nicméně to není omluva pro náš výkon a celkovou prohru 3:1. Pozitivním faktem byl návrat Františka Ebra do branky po dlouhodobém zranění kyčlí. Svůj tým podržel několika dobrými zákroky a přinesl do hry lepší organizovanost obrany.

Zápas dobře odpískali rozhodčí Tomáš Holek a Filip Jaroš a tímto jim děkujeme.

HC Bohemians Praha – HC Hostivař 1:3; góly: Kryštof Vilímek

Soupiska na zápas:

František Ebr, David Lachout, Jakub Skořepa, Matěj Fedoš, Vojtěch Jeřáb, Vojtěch Papírek, Matyáš Průša, Jakub Kohák, David Smiatek, Adam Šteiner, František Vacek, Kryštof Vilímek, Jakub Papírek.

Omluveni: Maxim Eduard Hurych, Dominik Netrefa, Jakub Vopálenský, Jakub Novotný, David Bártl.

Předzápasový pozdrav obou družstev s rozhodčími
Momentka ze zápasu
V zápase bylo až přespříliš prostoru díky hře 8+1

Napsat komentář