Zápas s TJ Mnichovice – výrazně zlepšený výkon přinesl první bod na jaře VIDEO

Po zápase s HC Bohemians, kde náš výkon zaostal za očekáváním přišlo vysvětlení herního systému, kterým bych chtěl, aby se dorostenci prezentovali. V tomto zápase byl kladen důraz na zjednodušení hry, rychlé rozehrávky a především obsazení “hot” zóny v útočném kruhu a následný důraz.

Tento zápas lze řadit výsledkově i herně za povedený. Samozřejmě bychom našli v zápase několik chyb, nicméně z vyšší perspektivy tým hrál po celou dobu systémově bez chyb, koncentrovaně a organizovaně. Větší gólový přírůstek nepřišel jen proto, že pořád máme problém s obsazováním “hot” zóny. Toto je fakt, který nás trápí po celou sezónu a je třeba na něm výrazně zapracovat. V zápase nás několikrát svými skvělými zákroky podržel František Ebr, který chytil 6 ze 7 rohů. Důvodem 2 obdržených branek byla zejména nezkušenost dorosteneckého týmu, kdy se hráči snaží hrát konstruktivně i v situaci, kdy nás soupeř dostal pod konstantní tlak na více než 5 minut. V takovéto situaci si hra žádá naopak zjednodušení situace a dostat balónek na soupeřovu polovinu. Nicméně toto je chyba, která mi vadí ze všeho nejméně, neb snahu o konstruktivní rozehrávku požaduji od týmu drtivou většinu zápasu. Dorostenecký debut si ve venkovní sezóně odbyl Pavel Bártl, který nastoupil na pravém obránci. Ve svých 13 letech ukázal velký přehled na hřišti a klid na holi. Pochvalu za celý zápas si také zaslouží David Smiatek, který šel do každé situace s maximálním nasazením a svými výkony a agresí strhával celý mančaft. David je také jeden z mála hráčů Hostivaře, který se dokáže dostávat do vyložených gólových příležitostí. Celková remíza 3:3 byla z pohledu Hostivaře zasloužená, protože si jako buldok šla za lepším výsledkem.

Zápas dobře odpískali rozhodčí Filip Jaroš a Petr Troníček a tímto jim děkujeme.

TJ Mnichovice – HC Hostivař 3:3; góly: Adam Šteiner, Jeřáb Vojtěch, David Smiatek

Soupiska na zápas:

František Ebr, David Lachout, Jakub Skořepa, Max Eduard Hurych, Matěj Fedoš, David Bártl, Vojtěch Papírek, Matyáš Průša, Jakub Kohák, Jakub Vopálenský, David Smiatek, Adam Šteiner, Kryštof Vilímek, Vojtěch Jeřáb, Jakub Novotný.

Omluveni: Dominik Netrefa, František Vacek, Jakub Papírek.

Do zápasu jsme šli v dobré náladě
Gól HCH 1
Gól HCH 2
Gól HCH 3
Šance HCH
Šance HCH
Šance HCH
Pozápasové focení a spokojenost

Napsat komentář