Dva rozdílné poločasy v zápase se Slavií a čekání na první výhru pokračuje VIDEO

První domácí zápas v jarní časti dorostenecké soutěže, konaný 2.5.2022, vítězství bohužel nepřinesl. Nutno ale podotknout, že HC Hostivař odehrála dle mého názoru zatím nejlepší poločas dorosteneckého ročníku 2021/2022. Záměrně píšu poločas, protože postupem času jsme ztráceli zarputilost, herní agresi a dost pravděpodobně i fyzickou kondici na udržení tempa zápasu z počátku utkání. HC Hostivař zejména tedy v první půli hrála tvrdě, rychle a přesně podle pokynů z taktické porady. Pro hráče to byla i jistá satisfakce z podzimního vzájemného zápasu, který Slavia jednoznačně a zaslouženě vyhrála 8:0.  Konečný výsledek, tedy prohra 0:2, mrzí, ale z dlouhodobého pohledu tým dorostu musí cítit, že se vydal správnou cestou a bude záležet pouze na hráčích, jak k tomu přistoupí po zbytek sezóny, ale hlavně na sezónu 2022/2023, protože nám odchází pouze jeden hráč a to David Lachout.

V zápase HC Hostivař zdobila zejména aktivní rychlá rozehrávka po přerušení hry a tvrdé cílené centrování do útočného kruhu, kde nám k vstřelení kýženého gólu chyběl znovu větší důraz a lepší obsazenost “hot” zóny. Nutno podotknout, že všechny slibné příležitosti vychytal i dobře chytající gólman SK Slavia Praha Aleš Větrovský, který díky včasnému vybíhání zúžoval úhel našim útočníkům.

Za stavu 0:1 pro soupeře jsme chtěli více napadat soupeřovu rozehrávku aktivním pressem, ale bohužel nás srazila vyloučení, která v kontextu zápasu byla dle mého přísná.

Poděkování patří fanouškům a především rodičům, kteří přišli podpořit svoje týmy a vytvořili tak skvělou atmosféru na zápas.

Zápas odpískali rozhodčí Petr Větrovský a Václav Řehák a za to jim patří slova díků.

HC Hostivař – SK Slavia Praha 0:2

Soupiska na zápas:

František Ebr, David Lachout, Jakub Skořepa, Max Eduard Hurych, Matěj Fedoš, David Bártl, Vojtěch Papírek, Matyáš Průša, Jakub Kohák, František Vacek, David Smiatek, Adam Šteiner, Kryštof Vilímek, Vojtěch Jeřáb, Jakub Papírek.

Omluveni: Dominik Netrefa, Jakub Vopálenský, Jakub Novotný.

Šance HCH
Šance HCH
Šance HCH
Šance HCH
Šance HCH
Slabé obsazení “Hot zone” nás trápí celou sezónu…

Napsat komentář