Hostivař v zápase s Presidentem vyšla bodově na prázdno VIDEO

V neděli 8.5.2022 v dopoledních hodinách na hřišti SK Slavia Praha změřil tým Hostivaře své síly s Presidentem. Jak jsem chválil tým, v předešlých zápasech s Mnichovicemi a se Slavii, tak nyní budoucí naděje Hostivaře nesehráli dobré utkání a to zejména v prvním poločase. Soupeř od začátku napadal naši rozehrávku a my jsme na to nedokázali patřičně zareagovat a když už jsme se dostali s balónkem za první obrannou linii Presidenta, alibisticky jsme balónek odpálili tzv. ,,na zdař bůh”. To vedlo k tomu, že HC Hostivař nebyla v prvním poločase na balónku, vytvořila si pramálo šancí a obecně to nebyl pohledný hokej. V tomto zápase mi chyběla odvaha některých starších hráčů a lepší řešení situací. Nicméně takový zápas se stane a je důležité se z toho poučit.

Hra v druhém poločase se výrazně zlepšila, kdy jsme už lépe reagovali na napadání soupeře a vypracovali jsme si více příležitostí k ohrožení branky Presidenta. Obzvláště dobré utkání sehrál David Lachout, který jediný dobře pochopil, že napalování balónků nepovede k zisku bodů. Herní projev se tedy v druhém poločase zlepšil, ale přesto už jsme nedokázali dvoubrankovou ztrátu z první poloviny utkání dohnat . Krásnou individuální akcí se pak blýskl David Smiatek, kde po dobré nabídce od Kryštofa Vilímka snížil na rozdíl jednoho gólu. Za stavu 1:2 pro soupeře jsme měli několik trestných rohů, které jsme bohužel neproměnili a soupeř pak pečetil svoji výhru po pěkné akci hráče Presidenta, který zakončoval z bezprostřední blízkosti backhandem. Celé situaci se dalo ještě zabránit lepší osobní obranou našich hráčů, to se ale nestalo a výsledek zápasu skončil tedy 1:3 v neprospěch Hostivaře.

Zápas dobře odřídili rozhodčí Alexandr Tóth a Aleš Větrovský a tímto jim za celý tým děkujeme.

President – HC Hostivař 3:1; góly: David Smiatek

Soupiska na zápas:

František Ebr, David Lachout, Jakub Skořepa, Max Eduard Hurych, Matěj Fedoš, David Bártl, Vojtěch Papírek, Matyáš Průša, Jakub Kohák, Jakub Vopálenský, David Smiatek, Jakub Papírek, Kryštof Vilímek, Vojtěch Jeřáb, Jakub Novotný.

Omluveni: František Vacek, Adam Šteiner, Dominik Netrefa

Gól HCH
Šance HCH
Roh HCH

Napsat komentář