Turnaj na Hostivaři tentokrát skončil zlatem

Náš první zápas byl proti Bohemians B, tedy úplně nový soupeř. Po minulém turnaji jsme věděli co zlepšit, a na to jsme se také na tréninkách zaměřili. I proto jsme i do prvního zápasu šli s klidem, což se také i projevilo na hře. Většina zápasu se odehrávala na útočné polovině a my si vytvořili nespočet útočných akcí. Jednu z nich proměnila Lucinka, která si tak dala první gól v přípravce (gratuluji).

Další zápas byl pro nás hned v první minutě trochu šok, protože nám soupeř utekl a hned se prosadil. Chtěla bych ale náš tým pochválit, protože i přesto, že byl stav 0:1 si všichni udrželi chladnou hlavu a po další minutě jsme vyrovnali a poté se rozstřílela naše ,,svatá trojka” (Kubík, Emilka a Kosťa) a soupeře už jsme na naši polovinu ani nepustili.

Dalším soupeřem nám byli holčičky z Hradce. Protože jsem nechtěli, aby se nám stalo to samé jako v předchozím zápase, šli jsme do zápasu naplno od samého začátku. Celé utkání jsme měli pod kontrolou a vytvářeli jsme si krásné akce v kruhu, které buď skončily gólem nebo chybělo opravdu jen málo.

Poslední zápas ve skupině nás čekal s Mnichovicemi. V tomto zápase se hodně prosazoval u branky Adámek Melichar z benjamínků, který kromě 2 branek také krásně nahrál Štěpíkovi Rendlovi na gól. Jako v předchozích zápasech jsme hráli spíše na polovině soupeře a pohlídali si tak první místo ve skupině.

Ve finále jsme se zase potkali s ,,prokletým” Hradcem 12, který jsme ale tentokrát za každou cenu chtěli vyhrát. S tímto myšlením jsme nastoupili do zápasu. Jenže mi tentokrát měli Emilku a prostě ,,kdo má Emila, tak ho nemůže nikdo porazit.” Už od začátku jsme tlačili soupeře a většinu zápasu jsme byli na útočné polovině, kde se prosazoval hlavně Kosťa a Kubík. Soupeř nám párkrát utekl a vytvořil si dva nájezdy, z jednoho nám dali gól, ale druhý nájezd si krásně pohlídal Lukáš Mičák v bráně.

Děkuji všem za skvělé výkony a za bojovnost. Musím říct, že jsme každým zápasem na tom lépe a lépe a hlavně je vidět i velké zlepšení na jednotlivých hráčích.

KUBÍK – 18
KOSŤA – 13
EMILKA – 9 (u Mnichovic jen 2 goly)
VAŠEK –
LŮCA – 1
NELA – 2
ÁĎA – 6
ŠTĚPA – 3

Za tým U10 Tereza Pazlarová

Napsat komentář