Zimní soustředění v Bedřichově chlapi & dorostenci leden 2023

Zimního soustředění v Bedřichově v termínu od 5. do 8. ledna se zúčastnilo většina dorostenců společně s některými muži. Ubytování jsme měli zajištěný v penzionu „Koucký“, který je mimo jiné známý svou běžkařskou dráhou. Běžky jsme kvůli nedostatku sněhu s sebou bohužel neměli, ale poradili jsme si i bez nich.

Už po čtvrtečním příjezdu a nachystané večeři panovala dobrá nálada. Večer se nesl ve znamení volné zábavy ve společenské místnosti. Shodou okolností se dohrávalo finále mistrovství světa juniorů v ledním hokeji, kde se střetli síly České republiky a Kanady. Někteří vydrželi fandit do pozdních hodin.

V pátek hned po ranní aktivaci v podobě procházky na čerstvém vzduchu a vydatné snídani následovala cesta do nedaleké sportovní haly, kde jsme strávili dopoledne. Po návratu na ubytování směřovali naše cesty na společný oběd do restaurace. Když všem po obědě vytrávilo byl na programu výběh po běžkařské trati. Po večeři jsme strávili čas opět společně ve společenské místnosti, a to v podobě posezení nebo hraní různých her.

Sobotní ráno znovu začalo poměrně brzkým budíčkem, jelikož jsme před snídaní ještě stihnuli ranní aktivaci. V sobotu nám přálo počasí, a tak jsme vyrazili po snídaní na umělou trávu vzdálenou cca 15 minut autem, kde jsme primárně hráli fotbal. Odpoledne jsme vyrazili na túru po místních lesních cestách. Po večeři na ubytování panovala viditelná únava, a tak následovala poměrně brzká večerka.

V neděli jsme po zabalení a snídani vyrazili ještě jednou na umělou trávu, kde se uskutečnil fotbalový turnaj, po němž jsme už vyrazili zpátky do Hostivaře.

Soustředění skvěle fungovalo jako zimní příprava i jako stmelení kolektivu, a tak svůj účel splnilo na jedničku.

Poděkování patří všem rodičům a zejména pak Emilovi Fedošovi za pomoc při organizaci soustředění a také Matějovi Fedošovi za sepsání a zhodnocení článku.

Napsat komentář